Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 1. Paticik Unreal Tournament G.O.T.Y. Edition turnuvası

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

Counter Strike demedim çünkü server kurmak gerekecekti, COD4 demedim çünkü herkesin makinası kaldırmıyor, Quake3 demedim zira UT takım oyunu stratejilerine daha açık bir oyun ve şu aralar neredeyse hiçbir yeni oyunu oynayamayan kullanıcılar bile rahatlıkla oynayabilir. Turnuvamız için serinin 2000 yılında çıkan sürümünü kullanacağız (GOTY Edition) çünkü yavaş makinalarda bile çok hızlı çalışabiliyor.

Map: Liandri
Maç tipi: Team Deathmatch
Friendly Fire açık
Botlar yok
Mutator tipi: No redemeer

Arkadaşlar oyunu indirsinler ve pratik yapmaya başlasınlar bu arada takımları belirleyelim:

TAKIM-1 (MAVİ)
Lider: SturmVogel

TAKIM-2 (KIRMIZI)

TAKIM-3 (YEŞİL)

Şu an oyuncu yok ama isteyen gelsin

Turnuvaya katılım lütfen sadece Paticik içi elemanlardan olsun, başka başka topic'lerden eleman summon etmeyin konuya.

Her biri eşit 2 yada 3 takımdan toplamda 18 kişilik oyuncu listesine ulaşıldığında maça start verilecektir. Maçın resmi tarihi 20 Temmuz 2008'dir.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bakayım, eski cd çalışıyor olması lazım hala. hangi sürümü oynayacağız? varım her şekilde, ut hala tüm zamanların en iyi online fps'i bana göre. :)

tdm yapacağız sanırım, yanlış anlamadım değil mi? eğer öyleyse teamspeak veya ventrilo ayarlayabilirsek takımlara özel kanalları olan, süper olur doğrusu.

bu arada hangi sürüm sorusuyla kastım 4 numaralı sürüm numarası, goty ya da normal hepsi aynı sunucuda oynayabiliyordu diye hatırlıyorum. benim normal sürümü kurup üstüne yamayı yükleyeceğim.

esasen birkaç kişi belirirse online da deneyebiliriz pratik yapmayı, nasılsa günümüz makineleri ve bağlantıları rahatça kaldırır aynı anda hem host olmayı hem de oynatmayı.

turnuvaya bir de morpheus'da final eklersek süper olur hani. >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aklıma ne gelmişse yazmışsın Sam

Morpheus harika bir map ve 2. oturum için kesinlikle düşünülebilir. 3. oturum için hala oynamak isteyen olursa -ki olacaktır- Assault map'ı Overlord harikadır.

Liandri için istenirse No Redeemer kaldırılabilir aslında gerçi kim friendly fire varken meydana atom bombası atmak ister onu bilmiyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

hah şimdi baktım da, 4 rakamlı sürüm olayını karıştırmışım. o sonraki ut'ler içindi. en son sürüm 436 ut için, onu yüklüyor herkes değil mi?

morpheus'a çok güzel giden bir farem vardı o zamanlar, başparmak tuşuma jump atalıydı. :D

yok redeemer olmasın zaten turnuva maçında hele hele ff açıksa. gayet uygun bence. inşallah yeterli insan çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

takım seçimi yapalım: 2 takım mı olsun 3 takım mı?

-------------------------

@Sam hocam mininovadaki sürümde dosya listesinde tek dosya gözüküyor. UT 4.36 Patch'i 2. CD olmadan kurulmuyor. Turnuvayı 4.32 versiyonu (düz GOTY edition yani) üzerinden yapalım.

Rapidshare'den her 2 CDnin de bulunduğu versiyonu veren bir yer bulursnaız 4.36 turnuva yapalım ama. (Ben de 2 CD'li sürüm var)

not: GOTY Edition'u düz kurarsanız versiyon numaranız 4.32'dir
Sosyal ağlarda paylaş

curse çok daracık be, eskiden de hoşlaşmazdım pek o yüzden. random harita fikri ok de bazıları kaldırmaz insan sayısı artarsa.

ya 436 kurulabiliyor olması lazım 436 üzerine sturm, emin misin? ben oyunun düz sürümü üzerine rahatlıkla kurabiliyordum, goty olanın öyle bir sorunu olmaması lazım.

takım sayısını katılımcı sayısına göre belirleriz, yeterli insan çıkmazsa iki yaparız.

bir de büyük ricam sadece gerçekten gelebilecekler kayıt yaptırsın.

mavi takıma gireyim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok çok taraftarı değilim random map olayının ama istek olursa sonraki düzenlenecek oturumlara konulabilir ama dar maplara ben de pek sıcak bakmıyorum. Hele ilk oturum olarak Liandri olayını aradan çıkaralım diğerlerine de sıra gelir. Zaten sonraki mapların hangisi olacağını belirleyebiliyoruz.

@Sam hocam
GOTY Edition sıfırdan kurulduğunda versiyon 4.32 oluyor, fakat Patch kurup versiyonu 4.36'ya yükseltmek istediğinde 2. CD'yi soruyor ve kurulum öyle devam ediyor. Bizzat denediğim bir olay, arkadaşlara verdiğim sürüm GOTY Edition ama her iki CD'nin de ISOsunu kapsayıp kapsamadığını bilmiyorum. 2 CD'li ise 4.36 aksi takdirde 4.32 üzerinden yaparız turnuvayı.

--------------------------

Beyler artık oynamak isteyenleri görmek istiyoruz lütfen takımlarınızı söyleyin:

Mavi Takım:
SturmVogel
Sam
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
ok ben 432 yükledim, bu arada weapons stay de açık değil mi?

PM'den verdiğim ISO'ları bu akşam yükledim versiyon 436 geliyormuş

Turnuvayı 436 üzerinden yaparız , sorun kalmadı, akşam gel biraz oynayalım

SenariouS said:
spidee ve kenshin gelrise bende oynarım...
300 yıldır fps oyanamsamda..

valla ben de 6 yıldır UT oynamıyordum, kendimizi denememiz için iyi fırsat olur işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...