Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druid kasarken ağlamalar

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Yalnız ben bu geyiğin döndüğü süre içerisinde 10 lvl atlamışım xD

Level kasarken ben de üstümde lvlimin en iyi itemleri olsun isterim hep ama bununla başa çıkmayı öğrendim, sadece q rewardları bi de Xo'yu kandırıp soktuğum dungeon q rewardları yetiyor da artıyor bile. Quest göndermediği zaman SW'ye Darnassus'a IF'e bile gitmiyorum nerdeyse. 3 gün 10 saat online timela 51 lvl oldum q'ları verince 52 olurum. Eğer her lvl'i en iyi itemlerle kassaydım bu hızımda hiç bir değişme olmayacaktı, hatta o itemleri elde etmek için harcadığım süre played time'a yansıyacaktı.

(3 gün 10 saatin fazla olduğunu düşünüyorum 51 lvl olmak için, bg yaptım biraz, druidin bg'lerdeki durumunu görmek için ve çok boş dolaştım açıkçası, WoW'da quest planlamasını tutturamamak bana belki 24 saate mal oldu :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında yeşil questleri yapmak yanlış değil, aksine turuncuları yapmak yanlış. Çünkü turuncular sarıya döndüğünde yapacak quest sayısı azalıyor. Üstelik yeşil questleri yapmak daha az zaman alırken turuncuları yapmak daha zor ve zaman öldürücü.

Quest planlaması yaparken sarı ve yeşil q'ların olduğu bölgeleri seçip tüm questleri yaptıktan sonra teslim etmeli ve bir sonraki rota'ya en kısa nasıl ulaşılabileceği ve ondan başka bölgelerden oraya yönlendirilen q'ların olup olmadığının belirlenmesi gerekiyor. Aksi taktirde bir chain açılmayabiliyor ve siz de dönüp o questi almaya çalışırken zaman kaybediyorsunuz.

Ha bir de saçma sapan zor questler var (elite questleri harcanan zamana değmeyen getir götür q'ları vs.) bunları da direk atlamak lazım. Aralara da dungeon ve grind yerleştirilince Joanna'nın rehberinden daha iyi rehberler oluşturulabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Level 70 de %35 criti kastettim.

Axedice o ne bicim cevap, Msj yazmak zorunda degilsin abi germe durup dururken lütfen.

AH den bikac item aldim %5 crit artti. Bu kadar etkiliyo yani. Insan level da kassa adam gibi itemlar olsun istiyo üzerinde.

Neyse tesekkürler aldim cevabimi.

bende level kasarken agi > str > sta demek istiorum işte

70 den ve 35 critten sora str veya düz ap daha çok işe yarar doğru.

tabii hit rating 145 ise (yanlışım yoksa hit cap 145 druid feral)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, silah skilleri iptal edildiğinde geldi bu olay. Bossun dodge ve parry yapma ihtimalini düşürüyor. Cat form için parry zaten önemli değil ama %6,5 dodge direk %6,5 dps kaybı demek.

Hoş WoLK talentlerinde feral form için expertise var, hemde 10 expertise az buz değil. direk %2.5 dodge, parry ihtimalini beleşten düşürmek demek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...