Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

THIS IS BULLSHIT

Bleda2

Öne çıkan mesajlar

ne mi bullshit?

canlı müzik namına kulagımı siken benden 3 yaş küçük bebelerin *********** duman versiyonları.

Utanmadan volumu köklemeleri, polisi 3 kişi aramasına ragmen polisin fifilememsi

THIS IS BULLSHIT

ben boyle ise ama yaa

Hani mekanın sahibini tanıyorum die gittim konustumda, 10 dakka kıstılar sesi, 11 dakka gene köklediler. (yok hani saksafon, gitar, piyano üçlüsünü çatpat çalar, müzik kulagımda öyle çok matah degildirde, yaptıkları MÜZİK olsa neyse, yaptıkları gürültü)

Ama sonunda çözümümü buldum.

5 km ötedeki arkadaşı aradım gelcek birazdan, bende dışarıya 3 lü priz, +2 anfi+ org + gitar getiricem bende kökleyecem sesi görsünler gürültüyü anasını satayım. Beynim folloş oldu 4 saattir.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Bullshit?

THIS IS SP...

neyse.

koptum adas

Sevgili garbıç 1-2 saat sonra "nasılda kapagı verdim ellerien" diye mesaj atmassam bilinki polis beni aldı

edit:

THIS IS BULLSHIT!!! Vampire The Masquarade Bloodlines ya Nines Rodriguez edasıyla yanlız.

This is sparta halt etmiş.

Sparta demişken bugun digiturkte var polisler götürmezse izlerim
Sosyal ağlarda paylaş

Son 20 dakika nın vs leri

Algida reklamındaki müzik vs Nirvana - Come as you are

Pink Floyd - The Wall (metale yakın mikik cover demeyi yegliyorum) vs Dire Straits - Private investigations ( sondaki soloda biraz (yani baya) bir sıçmış olabiliriz, ama olsun)

4-5 dakkada önce polisin hem bizi hemde mekanı susturmasından önceki son kapışma

Duman vs Queen - We Will Rock You

@Saeros: Seni mi kırıcam ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...