Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

thelegbra said:
0ne said:
thelegbra said:
eyvallah abi. sdfsdfsd

Amacını söylermisin bide.

söyliyim tabi, ilk resimlere bakaraktan çok karizmatik yakışıklı bir arkadaşımız olduğunu düşünmüştüm ama farklı resimler görerekten yorumumu sabitlemek istiyordum, farklı bir tür resim istedim ondan dolayı. :D

Öyleyim veya değilim ne olucakki.Kimseyi ilgilendirmez.Ayrıca o resim koyucağım son resim di ve sırf kapak olsun diye koydum.
Umarım böyle saçma sapan şeylerle gelmezsin bi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
thelegbra said:
0ne said:
thelegbra said:
eyvallah abi. sdfsdfsd

söyliyim tabi, ilk resimlere bakaraktan çok karizmatik yakışıklı bir arkadaşımız olduğunu düşünmüştüm ama farklı resimler görerekten yorumumu sabitlemek istiyordum, farklı bir tür resim istedim ondan dolayı. :D

Öyleyim veya değilim ne olucakki.Kimseyi ilgilendirmez.Ayrıca o resim koyucağım son resim di ve sırf kapak olsun diye koydum.

kapak olsun diye nah resmi konur abi :D konsepti yakalayamamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
0ne said:
thelegbra said:
0ne said:
thelegbra said:
eyvallah abi. sdfsdfsd

kapak olsun diye nah resmi konur abi :D konsepti yakalayamamışsın.

Yavaş yavaş öğrenicez.Ama kapak olsun diye çok daha kapak resimler koyabilirdim.Fakat bu ilk olucağı için adam akıllı bi kapak olsun dedim.

Concept is nothing,Kapak is everything.

Edit:mesajı yazmayı unutmuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...