Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

o build ile %19 crit skillerden geliyor zaten. %20 de itemlardan gelse wrath of berserker sürekli açık olur.

5 stack frenzy -> %75 attack speed + %120 dmg
battle rage -> %30 dmg
wrath of berserkerdan -> %45 attack speed

hatta inspiring presence yerine berserker rage alsan passive %20 damage de ordan gelicek max furyde ki amaç zaten fury gain maximum hale getirmek.

tabi bütün bu bufflar nasıl stacklenicek yada stacklenecek mi o önemli asıl.
Sosyal ağlarda paylaş

wrath of berserker sürekli açık tutma konusunda haklı olabilirsin sanırım. battle rage + marauder's rage değiştiriyor baya bişey mesela. aynı şekilde overpower + killingspree de bi kere critleyince devam etmesini sağlar gibi duruyor.

şöyle bişey olabilir belki wrath of berserker olayı çalışmazsa istediğim gibi

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#fgYh!bY!ZaZZ

son 2 skill kararsızım. son passive de supersticious, inspiring presence ve berserker rage arasında kararsızım.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın sanırım bulamadım ben de başka bişey thornsla ilgili. ama yalan o passive direk.

bu arada diğer skilleri gimplemeden wrath of berserkeri sürekli aktif tutabilmek için ground stomp + foot of the mountain kullanılabilir belki

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#fgYhPe!bY!ZaZZbb

son passive hala kararsız superstition ve inspiring presence arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Sotto said:

...
Ben hakikaten pek oyun oynamama rağmen artık, hala oturup D2 oynayan adamım. Rune'larından, Small charmındaki yüzde 1'lik değişime, enchanced damage'in yüzde bir fazlasına kafayı bozan deli adam var Bnet'te. Gerçekten çok değişik bir item olayı var oyunun inşallah dengeleri bozmazlar diye umuyorum über runeword vs'ler ile. Drop rate'ler ne kadar az olursa mesela o kadar güzel olur. Karakter customization manyağı bir oyun. Hele arena ve multiplayer'ın doruk noktası olacağı oyunda inşallah şu AH işine dikkat ederler
...

Şuna katıldım.
Umarım DII gibi uğraştıcı ve derin olur itemization. DII'nin hala da oynanıyor olmasının sebebi o. %0,3434 şansla düşecek itemi, rune'u kovalamaktı aylarca.
Umarız saçma sapan gimplenmez bu.

Bu konuda umudum var benim. Diablo'da aylık ücret olmadığından(yarın pat diye çıkarırlarsa o başka) WoW'da casual oyuncular için yapılan değişiklikler kadar oynamazlar oyun üzerinde bence.

Belki expansion'lar öncesinde olabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne iş şimdi biz bayadır beta key bekliyoruz bnet'ten, bütün beta tester profile falan updated ve tamam..

Burdaki insanlar bnet'ten şans eseri mi aldı yoksa bi yerden dağıtıldı da şansa mı geldiniz merak ettim. Çünkü hepiniz birer beta key almışsınız gibi konuşuyorsunuz, bu olayın bilmediğimiz bir yönü mü var

lütfen bilgilendirin bizi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...