Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Witch doctor bence gereksiz olmuş, yukarlarda bir yerde sam in dediği gibi wow dan araklama tamamen. Kanımca şöyle bişi olacak 5 class:

Barbarian
Witch Doctor
Mage Sorcerer tarzı bişi
Ranger (2-3 talent tree si olacak amazon gibi, lance benzeri silah yada bow kasıcaz)
Paladin/Crusader

Expansionda da 2 tane ekleyip gazlarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
aktiftablet said:
1 hafta 10 gün oynamalık, sora baymalık aynı diablo. Grafikler güzelleşmiş o kadar. Başka hiçbi içeriği de yok bence. Yine ilk hatfa deli gib oyannacakl çıktığnda, ama o kadar.

Oyunun orijinalini almayıp, Single player takılırsan sadece, o kadar olması doğal.

Yok. D2yi cafelerde oynamaya giriştik çok, ikinci seferden itibaren hiç zevk vermiyor. Multiplayer'ıda ek bişey sunmuyor bence.

Pardon unutmuşum, siz wow oynayan insanlarsınız.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
sabonis said:
560 mb'lık çekenler mediainfo adlı programı çekip bi zahmet bakabilirler mi bitrate'ine videonun, merak ettim. (çok kullanışlı bir programdır, dizi film vs ile ilgiliyseniz)

evet tahmin ettiğim gibi.... 800 mb'lığınkiler:

video: 4332 kbps
audio: 1536 kbps

toplam 5900 gibin ediyo, 560mb'lık olanın ise 4100 falan ediyo

oranlarsak da, 800'ün 560'a oranıyla hemen hemen aynı oluyo. iyi sıkıştırma falan değil kısacası :)

sağolasın toggie
Sosyal ağlarda paylaş

d2'nin serverlarının pek dolu olduğunu düşünmüyorum.

ama w3 mesela hala deli gibi oynanıyo. tam anlamıyla deli gibi... starcraft bnet hakkında bilgim yok ama hala turnuvaları düzenleniyor onu biliyorum.

kısacası blizzard'ın yaptığı oyunlar yıllar geçse de oynanıyor. öylesi oyunlar yapıyor adamlar. şu anda age of empires 2 oynayan birilerini bulamazsınız bana mesela eminim ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...