Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Bleda2 said:
o daggermancer poison javelin amazonla beraber dmf (damage per frame) i 640k ya kadar çıkabilen bir öküz biliyormusun?

(Bunun türkçesi)

Über baal a tek koyabilen bir class.

yada assasin ya trapsin ya martialartist olur demişsinde...

Sen psionic assasin in pvp dede normal monsterlara akmadada ne kadar fena oldugunuda görmemişsin galiba. (level 99 hammerdine akabilen başka kaç class var?)

Birde sinerjiyle hellde bile akan necroyla sırf teeth kullananlar var vs vs

1.10'u bir ay yeni bir charla oynadım ve son oynayışımdır d2'yi, sinerji sistemini beğenmedim. bazı skiller aşırı derecede faydalanırken bazıları zerre fayda almıyordu. fikir güzeldi ama uygulaması berbattı. öncesinde de daggermancer çöp ötesi bir build idi. blizz'in gözümde ciddi şekilde düşme nedenlerinin başında gelir o yama, bir yıldan fazla bir süre bekledikten sonra oyunun bütün dengelerini bir anda altüst eden değişiklikler.
Sosyal ağlarda paylaş

oynadım bir ay phoenix strike'lı char'ı 76 mı ne yapmıştım. ama mevcut karakterlerimin hepsi zayıf kaldı, işte daggermancer gibi abuk sabuk buildler iş yapmış demek ki sonrasında. ww'nin halini görünce zaten soğumuştum, strafezon da sinerji filan almıyordu. o ikisi zaten benim için oyunu keyifli kılan iki skill'dir. hala bilumum rpg, mmorpg, ekşın rpg'de daha keyifli birşey görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

kürelere ek olarak pot da var.

küre bana anlamsız geldi doğrusu, zaten oyun ilerledikçe life leech ile hayatta kalınıyordu. potion da iskelet familyası, boss fight ya da lightning enchanted türevlerinde destek olarak. leech olmadan potla sadece ilerlenmezdi yani doğrusu. küreyle filan olmaz aynı şekilde leech'i kaldırdılarsa.

ha bir de loot paylaştırma sistemi eklerler umarım bu sefer, zar atma filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:
oyundaki grafiklere dikkatle bakınca world of warcraft grafiklerin biraz cilalanmış hali gibime geldi :)

demekki wwi deki diablo panellerini izlemeden, yada gidip blizz in sitesinde faq okumadan bir tarafımızdan sallamamak lazımmış.

SC2 yide Diablo 3 üde oyunlar için ayrı azılmış custom motorlarla yapıyorlar (zahmet edip sitelerini/Forumlarınıo okudu yada en azından panellerini izlediyseniz)

@sam: bütün lootlar öylemi bilmiyorumda bu sabah 10 (yada 10 bucukta olabilir= ilk diablo panelinde grup olarak unique bossları kestiginizde herkeze kendi lootu düşecek deniyordu ama normal lootlar içinde geçerli mi geçerli degilmi belirtmediler.
Sosyal ağlarda paylaş

öyleyse loot o da birşeydir.

said:
Speaking about the game's art style, Morrisoe said that, despite Diablo III's new 3D engine, the decision to keep the game's camera in a fixed isometric position was a deliberate one, and one that he feels will help make Diablo III a better more authentic experience. He also went into lots of detail about the bold silhouettes that make up the architecture and character desigin in the series, and help give the game its epic feel. The goal, it seems, is to create heroic characters with making them appear cartoony, behaving in a world that acts realstically (thanks to the addition of destructible evironments to the gameplay), while still maintaining a fantasy feel.

offfffffffff of
Sosyal ağlarda paylaş

valla gameplay videoyu gordunuz, nesi cartoony anlamadim. WoW da cartoony kalio o zaman onun yaninda. Blizzard her zaman boyle yapti 3d oyunlarini, Ki bence onlara cok oturan bi stildi. Eger bu stile cartoony diyosaniz bilemicem, ama ben bu "cartoony" den asiri derecede mutluyum. Hayatinizda sanki iblis gordunuz de nasil gozukmesi gerektigini biliyosunuz :)

Aranizda bazilari oturup bu boyle kotu olmus bu soyle olmamis falan diyip Diablo 3 gibi gaming dunyasinda super bir haber hakkinda mutlu olmamaya kasiyolar ya, cok guluyorum hepinize. Sanki herkes super game reviewer. Yaslandiginiz icin mi oluyor bu, yoksa kisilik mi degisiyor, ama oyunlarin iyi yonlerini degerlendirip alsaniz biraz da milletin dediklerine karsi cikmak icin negatif olmasaniz hem oyunlardan hem de hayattan daha bi zevk alicaksiniz, deneyin bi :)
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:
bişe' diyeceğim ama tepki almaktan korkuyorum.

potion içmek ilk iki oyunda önemki olaylardı, şimdi direk yerden alıp iyileştiğimize göre; oyunda yapılacak 2-3 hareketten birisinden olmuş olmadık mı?

potion içmek kalkmadı. ama böyle de birşey eklendi yani ayrıca... yani sadece potion'a bağlı değilsin ve potion harcaman gerekmeyecek her seferinde, arada bunlar düştüğünde...
Sosyal ağlarda paylaş

witch doctor direkt cartoony, tiril tiril titriyor erkeği zaten troll witch doctor kopyası neredeyse wc3'ten. adama karikatür gibiyken kadını da wow kadınları gibi pin-up modeli. barbarda o kadar abartmamışlar neyse ki.

adamlar kendileri demiş kaldı ki, artık bizim yorumumuzdan çıkmış olay. kalan üç sınıfı nasıl yaptıklarını göreceğiz tabii, ben hala witch doctor'un cartoony'liğinin hastalıkları gibi onlara sıçramayacağını ümit ediyorum.

diablo 3 er ya da geç çıkacaktı zaten türünün en popüler örneği, üreticisi de sektörün en güçlü şirketleri arasında. nasıl çıkacağı mesele, "çıkıyor artık nasıl yaparlarsa yapsın bağrımıza basarız" düşüncesi neden olsun ki?

şimdi gene fo3'e konuyu çekmeye çalışır bazı arkadaşlar, cevaplarını vereyim önceden: fallout batmış bir şirketin satışları 200k'ları geçmemiş bir ürünüydü. blizzard ve diablo ile kıyaslanamayacak bir fark var arada.

oyunlardan gayet zevk alan bir insanım, endişelenme volfi. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Volfied said:
valla gameplay videoyu gordunuz, nesi cartoony anlamadim. WoW da cartoony kalio o zaman onun yaninda. Blizzard her zaman boyle yapti 3d oyunlarini, Ki bence onlara cok oturan bi stildi. Eger bu stile cartoony diyosaniz bilemicem, ama ben bu "cartoony" den asiri derecede mutluyum. Hayatinizda sanki iblis gordunuz de nasil gozukmesi gerektigini biliyosunuz :)

Aranizda bazilari oturup bu boyle kotu olmus bu soyle olmamis falan diyip Diablo 3 gibi gaming dunyasinda super bir haber hakkinda mutlu olmamaya kasiyolar ya, cok guluyorum hepinize. Sanki herkes super game reviewer. Yaslandiginiz icin mi oluyor bu, yoksa kisilik mi degisiyor, ama oyunlarin iyi yonlerini degerlendirip alsaniz biraz da milletin dediklerine karsi cikmak icin negatif olmasaniz hem oyunlardan hem de hayattan daha bi zevk alicaksiniz, deneyin bi :)

+sadkajshdkjad454658231

Benim gözlerimde mi bir sorun var acaba ya. Nerede bu "cartoony" ?!? gameplay videosunda dıs mekanda renkler gayet pastel tonlarda.

Sanki oyun yarın piyasaya cıkıyor bu ne vicdansızlık, bu ne insafsızlık yahu. Sıradan bir oyun degil bu arkadaslar DIABLOOOOOOOOOO 3.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...