Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

oynayıp bitirdiğim, beğendiğim blizzard oyunları:

diablo, diablo 2, (büyük ihtimalle en çok oynadığım single oyun) starcraft, starcraft 2, warcraft 2, warcraft 3, world of warcraft (en çok oynadığım oyun) ve lich & cata hariç bunların bütün expansion'ları

blizzard'a karşı olan antipatim 10 yıldır filan var, o da belli politikaları nedeniyle. öncesinde en çok beğendiğim 3-4 şirketten biriydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

oynayıp bitirdiğim, beğendiğim blizzard oyunları:

diablo, diablo 2, (büyük ihtimalle en çok oynadığım single oyun) starcraft, starcraft 2, warcraft 2, warcraft 3, world of warcraft (en çok oynadığım oyun) ve lich & cata hariç bunların bütün expansion'ları

hahahaha şunu alıp kenara koyalım
Sosyal ağlarda paylaş

kenara koyacak birşey yok, 10 yıldır yazdığım herşey duruyor forumda zaten. neyini sevmişim, neyini eleştirmişim okuyan görür.

ha beğenmek de koşulsuz şartsız tabi olmak anlamına gelmiyor, wow kadar eleştirdiğim oyun da yoktur. bazılarının overrated olmalarına da mani değil.

neyse derail olmasın, diablo 3'ü ben de bekliyorum ve merak ediyorum, buraya da yazmaya devam edeceğim. her mesajımın arkasında bir manifesto aramayın.
Sosyal ağlarda paylaş

vaako51 said:

herhalde türkiyeye ingilizce versiyonunu getirmeyecek abicim. okadar istediğin ingilizce versiyonunu netten sipariş edip getirteceksin, bukadar basit. sanki türkçesi çıkınca dünyada başka versiyonu kalmayacak gibi davranmanın espirisi yok.

alamıyorsun işte CE çoğu zaman. saçma sapan uygulamaları oluyor sitelerin. onu geç gümrük derdi var, ulaşamama sorunu var. saçma sapan işler. sırf kötü çeviri ve dublaj ile oynamak istemiyorum diye neden bunlarla uğraşmak zorunda kalayım?
Sosyal ağlarda paylaş

üç beş tane ingilizceye hakim arkadaş oyundan zevk alarak oynasın diye, ce edition ları sorunsuz alsınlar diye yüzlece kişinin oyundan bi b.k anlamadan oynamasını istemek nasıl bi mantıktır anlamadım :/ gümrük sorunu, sitelerin göndermemesi sorunu aşılmayacak bi sorun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Ya biri bana neden turkce varsa ingilizce yok, ingilizce varsa turkce yok seklinde tartistiginizi aciklayabilir mi? Ben bir seyleri kaciriyorum yani kesin. Kalkti mi dil ayarlari oyunlardan hayirdir?

mesele CE'nin tamamen türkçe'ye çevrilmesindeki kaygı.içinden çıkacak materyallerin vs. tamamen türkçe olması ve türkiye'de sadece bu CE'nin satılacak olması.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu olmasın demiyoruz nerenizle okuyorsunuz. ben ingilizcesini alabildiğim, oynayabildiğim sürece isteyen türkçe oynasın isteyen arapça. benim derdim daha önce wowda yaptığım gibi çıktığı gün orjinal dilinde ce alıp oynayabileyim. yoksa bana ne, hangi dile çevirirlerse çevirsinler. ithalatçı firmaya güvensem bunları bile yazmam yani. ama bazıları inatla anlamak istemiyor yazdıklarımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

ya kaliteli bir biçimde çevrilecekse niye olmasın ? amma yaptınız siz de ha. buyrun kitapçığı falan türkçe okuyuverin bu kadar özentilik olmaz ki. kaliteli bir çevirme yapmayacaklarsa zaten hiç bulaşmazlardı ama demek bir bildikleri var.

özentilikle alakası yok. türkçesi olsa bile, istediği kadar güzel çevirilmiş, iyi seslendirilmiş olsun; ben yine de ingilizcesini satın almak ve oynamak istiyorum. özenti mi oluyorum şimdi? neyin kafası bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...