Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

yannız skill sistemi harikulade olmasına karşın, masterylerdeki skiller beni çok etkilemedi. böle ohannes skille baak derticek skill epey az.

her skilli denedim her comboyu da.. earth + defence iyi gibi geldi bana. firepowah kılıç + shild..

bu arada D3 te de wizardda wapon dmg üzerine baya skill koymuşlar. bence harika bişi. hep kılıçlı büyücü olmak istemişimdir asdas
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım sistem gereksinimleri diablo 2 den sadece biraz daha fazladır.. Bilgisayarım oldukça eski olduğu için sadece diablo , ultima türü oyun çalıştırabiliyor :)) Çıktığı gün kaç para olursa olsun orjinal bir CD kapıp battle.nette sınırsız bir eğlenceye katılmayı düşünüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

senn pc kaldırmaz.
sistem gereksinimlerinin diablo 2 den birazcık fazla olması için, diablo3 ün de diablo 2 den birazcık fazla gelişmiş olması gerekir.
sonuç olarak 2 oyun arasında 10 yılvsvs olduğu için, D3ün D2 den birazcık fazla sistem gereksinimi istemesi abzürt bi düşünce olur. bende crysis'i full-max grafikte oynatan makina var, ben gidip D3 için yeni sistem yapmayı düşünüyorum okadar yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...