Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Druid hiç tutmadı ve zaten kötü bir classdı. D3 te gelmez. Elemental da tamamen Sorca ait olur. En iyisi.

Yemişim nekıromansırı. Bayık zookeeper gameplay yerine voodoo mon herzaman tercihtir. Vanillaya koymasınlar, exp de de gelmesin.

Zone, sorc ve sin 3 lüsünden herhangi ikisi olsun yeter bana
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yeni classlar tamamen mekanlara göre seçilecek. Barbarian zaten demirbaş. Witch Doctor böyle bataklıkların oralardan gelme, D2 Act3 tipi bir class. Lut Gholein'de haritada işaretlendiğine göre Necromancer'ı da olası buluyorum. Gerçi büyüleri Necro'ya benziyor denmiş, o zaman işler değişir. Mutlaka en azından 1 tane daha önceden bulunmayan class olacaktır. Valla ne olursa olsun burada güzel birşeyler olacaktır ancak daha baştan yanlış adımla başladılar. 5 class çoook çok çok az çünkü şu oyun adına yapabilecekleri en güzel şey class sayısını tatminkar tutmak.

Henüz gameplay'i görmedim ancak ekran görüntüleri şahane. Konsept videosunu izledim, armor ve item tasarımlarını print out alıp WoW tasarımcılarının kafasına atacaksın bu iş böyle yapılır diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo bir rpg degil bencede (fallout, baldurs gate, planescape torment gibi oyunlar rpg ye daha yakin aslinda onlarda rpg tam degil, rpg adi uzerinde role yapma oyunu, konuya hakim bir arkadas aciklar birara insallah) diablo fantastik ogeler ile suslu ( undeadler, mahlukatlar, ejderhalar bu ogelerden bir kaci) bir hack and slash oyunu. Peki bu onu tirt bir oyun mu yapar ? Aksine Diablo bir destandir, aslandir, kaplandir :).
Sosyal ağlarda paylaş

Bir karakter yaratılıp oynama süreci içinde söz konusu karakterin geliştirildiği(lvl up) bütün oyunlara oyun sektörü (beğensek de beğenmesek de) rpg damgasını yapıştırır.

Doğruluğunu yanlışlığını tartışmıyorum. Diablo tür olarak action rpg.

Baldurs gate ise adventure rpg olarak geçer.

action rpg

Edit: geç kalmışım sam zaten vermiş linki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...