Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar Kabiliyeti Olan Dota'ya Gelsin.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

roket adam said:
Yanlış sörvıra bağlanıyorsun sanırım diye hata veriyor battle net e tıklaınca. 1.20c.
Dediğim gibi wepla falan hiç blmiyorum, oyunu sadece lan dan oynamak için kurdum şimdiye kadar. betıl net butonuna ilk defa tıkladım.

Abi rege tıklayıp tamam okey dediğin zaman bnet serverını paticik yapmış olması lazım ona bir bak.
Sosyal ağlarda paylaş

ağlamak diil ki bu, paticikte dota atmak isteyen varsa eğer "böle böle durumlar var ona göre oynayın" gibisinden bir uyarı sadece. + sanane, senin kurduğun/oynadığın oyuna giremediğim için mi ağlayacam?işine gelene adam gibi muamele yapan işine gelmeyene ayar veren 2. sınıf birinin lafıyla ağlayacak adam değilim.tanımadığın birisiyle doğru düzgün konuş.
Sosyal ağlarda paylaş

İşime gelene değil adam olana adam gibi muamele yapıyorum.
Niye uyarmak zorundayız onu da anlayabilmiş değilim belediye hizmeti veriyoruz sanki.
Beğenmiyosan git weplaboilarla oyna her topicde ağlamanın bir esprisi yok.

ha bi de
lol said:

2. sınıf birinin lafıyla ağlayacak adam değilim.tanımadığın birisiyle doğru düzgün konuş.

yazdığını bir kere okursan iyi olur senin açından :/
Sosyal ağlarda paylaş

ha şimdi bu mentaliteyle davranıyorsunuz bi de üstüne 50-100 tane başlık açarak veya başlıkları trolleyerek oyuncu çağırıyorsunuz, bu mudur yani? e abicim madem kendi aranızda oynuyorsunuz, oynayın, karışan yok giren çıkan yok. ama eğer dışardan birisini çağırdığınız zaman o adam size zaman ayırıyorsa, sizin gidipte kafanıza göre o adamı oyuna almak/almamak gibi bi desturunuz olamaz, düpedüz terbiyesizliktir bu. adamına adam gibi davranıyormuş, vay vay. 2-3 oyunu iyi oynuyor diye bi yerleri tavanlara vurmuş beyefendinin.
Sosyal ağlarda paylaş

adam gelmiş işte, +3 dota falan görmüş giriyor. baya bir zaman geçiyor adam bekliyor falan 30 dk. olmuş misal. oyun doldu başlayacak tam, çoğunluğun arkadaşlarından biri geliyor, patiden ilk defa oyununuza girecek olan adamı tanımıyorsunuz rica ediyorsunuz. adam ne yapsın çıkıyor doğal olarak, belirtmek istediğim olay bu yani. sonuçta aynı şekilde benim de ark. gelse ben de tanımadığımı atarım bundan normal birşey yok ki, ama demek istediğim, patide dota oynayanların çoğu kendi arasında oynuyor, arkadaşları vs. gelirse eğer çıkabilme durumunuz var.

ekmek, neden mesajını editledin?beni dövcektin hani?tam da bursa'ya geliyordum hani =/
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Abi şu oyundan arkadaş geldi diye çıkarılanlar niye bu kadar hüzünleniyor ki? Senin de arkadaşların toplansa, 1 tane adam olsa tanımadığın, başka bir tane arkadaşın gelse rica edersin o adamdan müsade eder misin diye.

Dediği gibi 30,45 dakika boş boş oyunun dolmasını bekleyip cıkarılmak mantıklı bir hüzünlenme sebebi değilmi :) . He serverda boş olunca ayrı bir güzel oluyordur heralde. Aslında tek sorun server'ın boş olmasıda denebilir. Oynuyucak başka oyun olsa o adama koymaz yani.
Başka bir server'a geçseniz Sendika diyede clan'ınızı kursanız daha iyi olmazmı. Aynı hesaba gelir yani. Paticik server'ında oynamanın bir getirisi yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...