Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage Pvp Gears , Scoket , Talents

Pakize

Öne çıkan mesajlar

#1 Spell dmg
#2 Stamina
#3 Resilience
#4 Crit

Mage için gem önerisi pvp içinse

http://www.wowhead.com/?talent=oi0VbobZZVVGIobxobqt < Karşı tarafa melee (Rogue-Warrior) class geldiğini düşünürsek kanser edici bir durum yaratabilir Permafrost talenti..
Zaten genel olarak kullanılan talent de bu şekildedir.

Ayrıca 61 frost oynayan arkadaşlarda biliyorum. Ama yanlarında healer'la.
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
Buyse said:
http://www.wowhead.com/?talent=oi0LcRbZZVVGhobcsbqt

şunu ben yaptıydım. shatersız cc üstüne kurulu. nasıldır

Mage'in ice lance-ice lance koşturduğunu düşünürsen shatter pek güzel oluyor.

öyle de shatter frostun bozulma şansını artırıyot.

mesela warrioru frost novaya aldın. 1 ice lance attın. shatter vars 2300 vurdu mesela frost bozuldu warrior serbest.

shattersız

warrior frost novada 6sn (trinket cd da oldugunu varsayarsak)

3 ice lance atarsın en az. bir tanesi 1200+ vursa 3600+ dmg + 6 sn cc daha mantıklı değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bişi düşünüyorum sizce nasıl

Başlık --->

+12 spell crit %3 crital
+12 spelldamage

----
Neck --->

6 spelldamage +5 spell crit ratying

----

shoulder

+6 spelldamage and +7 stam
+5 spell crit rating +6 spelldamage

----

chest

12 spelldamage
12 spelldamage
15 stammina

Talent 44 frost - 17 arcane
Sosyal ağlarda paylaş

Spelldamage, stam, resilience, crit şeklinde topla. Şu an ne oynarsan oyna, frost ağırlıklı oyna.

Mesela ben rmp için 61 frost git. Survival artıyor, mana kullanımı artıyor, damage çoook artıyor kırma 44/17 imp CS speclere göre.

Gemler biraz senin insiyatifine kalmış birşey. ama ben yeni gelen spelldamage+stam ve spelldamage crit gemlerini kullanıyorum. Ama base olarak spell damage her zaman.

/xhunarion. Of xhunarion ne ya, xunn ake.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç fire yoık dimi
hiç yok hiç.

arena yapamadım daha da
fire diorm frosttan ii diorm
bılemıorm cok mu sey deısıo arenada annamadım kı

ice veins + db iş yapmıomu çözemedim.
ama frost ne abı frost bı shattera bakıo yanı ne bılım shatter kac kere procluo
dispel felan yemıomu annamadım kı
cok uyuz vıjj vıjj buyu atmaya calısıon
ıce lance atıon paso zıp zıp
bu arena bole sıkıcı bısımı kı ya

frost mage mage deilki, dilenci ( warlock ) veya imam ( PRAYST) gibi bişi ekşın yok
kin kustum abi
bune
nie frost

bi arena yapim orenım neymış hakkati bu sıkıcı frostun.
Ama kesinlikle, arena harici kesinlikle fire>frost
Sosyal ağlarda paylaş

yok rogue gorunce oluorm zaten
sadece sh ve closu aynı anda kullanmassa
sh den sonra mutiş bilek harecektımle kafasına yıyo db yi kamaşıo.
He çıkarsa karşıma 10k canlı rog bırakıorm ztn ( maviliyim abi napim 2 sokuşta kesio agalar) kaçıorm ya da bi şekilde.

ama, şimdi bakıyorum
daha doru duzgun ıtem falan yok
arena tecrubem yok

Frostken, melee classları alıorm tamam
ama locklar mahfedıyor benı, barrier desen cücük emiyor
shatter combo olmadımı - oda frostbolt + ıce lance yanı bılmıorm nova falan yıyınce nıe trınket acmıo bu gencler -
Disc priestler mahfediyor, mana burn zırt zırt duzgun ınterrupt yok cs harıcı,
Shaman desen, menzılı tutturamassam mahfedıyor hanı ıtemlarım kotu belkı ondan ama purge shock - adam es bıle beklemıo - bambamambabmbma

hunterda allah kerım artık, dispel yıyo ztn ice barrier başka savunması var mı heavy frostun bılmıorum - %5 miss var gerçi -

halbukı fire ken,
itemları daha iyi bile olsa pek temiz tokatlıorm gençleri. Tamam zaman alıyor kesmek, nası canları varsa artık ama sonucta direk combatın kontrolu bende

çözemedim ben bi rogue bi warrior için gıdılır mı frosta?Deneyen yok mu arenada fire?
duzeltın benı ya ben frostla oyanayamıorm - evet uykum gelıor ( heey elemental nova atim bak tam frostbolt attcakken sonra ice lance atım 5k vursun hey hey)
ya da baska bısı var.

/summon regalya
üstat bişi de =)
Sosyal ağlarda paylaş

ben uzun zamandır arenalarda fire oynuyorum ve ben kendi adıma çok memnunum.frost da oynadım ama fire da oynadıım kadar zevk almadım.Frost kesinlikle daha fazla yaşamanı sağlayacaktır ama combustion+icy veins+firebolt 3lüsü ile çok büyük damageler verebilirsn.artı olarak mana shield'ın festivallerde dağıtılan prezervatiflerden farkı yok.karşındaki adam hunter olsun warrior olsun rogue olsun herhangi biri olsun,cdlerini kullandıktan sonra ice block gibi süper bi skilim var.melee damage yediin zaman çoğu zaman proclayan hızını arttıran bi talentın var.Nası olsa icy veins'e vereceksin o yüzden magelere karşı kullanmak için imp wardlara da vermende fayda var.gemlere gelince ben genelde ya blue ve yellowlar için steady talasite ya da hc rampsdan düşen gemi kullanıorm.kırmızı için ise pure spell damage ve meta için ise spirit shardlarla alınanı kullanıorm.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage'de firebolt diye bir spell var mı? (Varsa hiç kullananı görmedim)

Şimdi şöyle ,

Arenada Mage = Nova + ice lance + elemental + ice block + sheep'tir temel olarak. Fire'ın arena'ya uymamasının en büyük nedeni instant cast'inin olmaması, coldsnap vs. gibi hayat kurtaran ve shatter vs. gibi dmg'i katlayan talentlerin bulunmamasıdır. Fire olduğunda ipe ipe cast etmek zorundasın, cast edebilsen dahi manan jet gibi bitecektir zaten. Her ne kadar zevkli olursa olsun fire mage'in arenada kağıttan farkı yok yüksek ratinglerde. Ha bg'lerde süper zevkli, özellikle AV'de,
Blink, blaze, dragon's breath vs. ile kalabalığa girip milleti yardırmak bambaşka birşey. (Hoş artık AV'lerde çok az kalabalık defans oluyor.)
Sosyal ağlarda paylaş

Fire ile bgde çok zevk aliyorum arenaya gelince fire kullanabilicegin tek yer 3vs3
R+P+Fire mage şiddetle tavsiye ederim.

Bu arada gariptir fire ile frostla olduğumdan çok daha yavaş oom oluyorum
Combustion dispell olmazsa iv ile shatterden daha feci üzüyor ki firede herşeyi cast ediyorsun diyorlar kuzum frost =/= ice lanceden ibaret değil sen frostboltu avuda kalkıpmı atiyorsun o cast değilmi? ki 1.5luk scorch yeterince mobility sağlıyor üstüne burning soulvar extradan.

Frost meleyi söyle meleeyi böyle ?
Impact (Molten armor)+Blazing speed+DB kombinasyonu resmen game breaking yau
lolçipşot
lolimpakt
lolkidniy
lolblink
lolstep
lolbilezing sipid
loltrow
lolbireth

2vs2 ve 5vs5 allahın emri frost ama 3vs3 ve bg de fire bence çok daha güzel tek büyük eksikliği imp csyi alamiyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Combustion statik olarak var frostlarda. Adı da shatter. Ayrıca frostbite > impact. Impact'in sana sağladığı tek şey, stun dr verip rogue'una cehennem azabı yaşatmak. =P

Ayrıca pet olayını "nuke-at-will" durumu var. Elemental zaten gerçekten sağlam damage vuruyor, kesin kontrol birde. Baktın gankz0r yiyor healer, senin nova'n, diğer adama pet novası, yine kontrol.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
ice lanceden ibaret değil sen frostboltu avuda kalkıpmı atiyorsun o cast değilmi?

Ben rogue'umla arena yaptığım süre boyunca (gerçi ben hep 2v2 yaptım sayılır) karşılaştığım mageler eğer bana 10k ice lance atmışlarsa 1k frostbolt atmışlardır. Hatta mage'in yanında rogue olmayan setuplarda shadowstep yeniliğinden sonra onu da atamadılar diyebilirim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...