Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Rapidshare Download Kanunu

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Simdi efenim, rapidden biseyler indirmem gerekti, gittim premium account aldim bi arkadasin tavsiyesi uzerine.Yalniz gunluk limit 2.66 gb'miymis neymis, fakat ben bu arkadasa "önemi yok,aylik limitimin tamamini bigunde catir catir yiyebilirmiyim?" diye sordugumda dediki evet 80gb'i 1 gunde indirebiliyosun.Neyse bende buna guvenerek aldim bu account'i, girdim baktim traffic manage'den Use existing TrafficShare volume sectim.Fakat gunlik limit bitince ordan yiyemiyorum nedendir? Hatta söylede bi resim yollayim, bakiniz yanda +80 falan demiyo yada orda bisey demesimi lazim?Butun limitimi bigunde catir catir yeyim istiyorum.Help pls.

http://img262.imageshack.us/img262/9316/adszr.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

o kısım (0 gb) eğer extra para verip kota alırsan bi işe yarıyor. aşadaki 5gb traffic share kısmıda kullanılabilmesi için 5gb+ olması lazım anca o zaman aktarıyor.

rapid pointlerin var, ordan 150-150 aktarması lazım, ayarlara gidip rapid point harca bitince kotam diycen.

üstüste biriken max rakam 12gb, 4.5 güne felan tekabül(bülbül?) ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
RapidShare expands capacities

March 10, 2009
As promised, we have raised our capacities again in order to adapt to RapidShare's increasing popularity. We have connected several hundreds of new high-performance servers to the existing system. Additionally, we have raised the available bandwidth by amazing 120.000 Megabits, so we can continue offering high-speed downloads for our customers. The increment in collectable traffic that we introduced in February will now remain permanently. We will monitor our system load, and if there is even just a bit of unused bandwidth, experimentally raise the download traffic contingents so we make the best out of our improved infrastructure.

Arttı sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

The increment in collectable traffic that we introduced in February will now remain permanently.

Şubatta açıklanan collectable traffic geyiği nedir bilmiyorum ama:

We will monitor our system load, and if there is even just a bit of unused bandwidth, experimentally raise the download traffic contingents so we make the best out of our improved infrastructure.

Eğer, ilerleyen zamanlarda kullanılmayan bandwidth olursa, kota artırımı anlamına geliyor sanki :p
Sosyal ağlarda paylaş

Gece 1 saat falan kesildi rapid. bildiğin KESİLDİ. Kotam da dolu 56MB kalmış, girip girip bakıyom 2.6GB'mı verdimi diye ama rapid sayfası bile açılmıyo... Zor bela açılsa da 56 MB görüyorudum Kİ Çaat 12 GB dolmuş. yarısından çoğunu harcadım bile bakalım gece ne olacak.

Anlayana özel not

ProDJi sen çok yaşa!!!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...