Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Rapidshare Download Kanunu

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

"Net boş kalmasın" mantığını aşıp ihtiyaç dahilinde downloada başlayınca Rapid o kadar da kötü değil, herşeyden önce arşivi çok geniş.

Ek kotanın normal hesaptan pahalı olması falan saçmalık ve açgözlülük tabii ki ama ben hala yeniliyorum üyeliğimi şahsen. Herşey ne güzel giderken kendi tekellerini bozacaklar zorla, salaklıklarına doymasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

arşiv çok geniş olduğu için güzel evt. bana yaradı gerçi 1 tane izleyip 5 tane izlemeden dvd ye yazma sorada izleyememe sendromundan kurtuldum resmen.

bide bi filme 13gb nedir yaw eheh ben 7-8 film şeyediyorum o boyuta toplam. dvdye neyin de yazılmaz o :P
Sosyal ağlarda paylaş

birbirimizin hesaplarını mı paylaşsak napsak, hesap 10gb ise bunun 5ini indirebilelim kalan 5i bırakıp diğer hesaba bakalım fln. amaç mesela ben 1 hafta boyunca hiç dokunmadığım oluyor(5-10mblık indirmeler haricinde) o sırada başkası yararlanabilsin. bazen de 20gb indirmem gerekiyor o zaman ben başkalarınınkinden yararlanırım fln. zaten security lock var bi sorun olmaz herkesin kilitli olduğu sürece. böle bi account havuzumuz olur ve içerdekiler birbirlerinden yararlanır.. farklı ip çokluğundan banlanma sorunu olacaksa her havuza 10kişi limit koyarız atıyorum.

ne bilim abi bulun bişiler, olmuyo böle
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Günde 2.6 GB'den 12GB'ye kadar birikiyordu galiba. Aşmak istersen TrafficShare'den yiyor, o da para.

Zamanında günde 10GB'ye çıkardıkları sınırı bir anda bu kadar indirmeleri tekel şımarıklığı büyük ihtimal, şimdi Netload, Uploading, Uploaded bilmemne bin tane yere bölündüler, hayrını görsünler.

Forumda var bu konuyla ilgili tartışmalar, yeni de değil baya bir zamandır var, her heyecan yaptığınızda konu açmayın lütfen. Satın alırken de yazıyor orada download koşulları açık açık.
Sosyal ağlarda paylaş

viole said:
peki rapidshare e bu konuyu şikayet edemezmiyiz kendi sitelerinden contact falan

neyi şikayet edicen merak ettim? adamlar fiyatı arttıracağına limiti düşürmekte buluyorlar çareyi. binlerce insan hayvanlar gibi upload yapınca ne server yeter ne hdd.. ha biraz yawşaklıkta yapmıyorlar değil tabi ama naparsın.. ama yıkılacak liderliği sonra başka biri standart olacak o da şımaracak sonra başkası falan böle gider
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...