Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imdat alt kasamıyorum!

Dynun

Öne çıkan mesajlar

magtheridon EU da başladım ben baya bi önce. İlk ally oynayışım olacaktı oh ne güzel. Dranei Priest açıverdim sexy devil.

Healer oynadım ilk. Oh süper. professionları kastım, raidlere girdim. 25man'in zevkini aldım ohşş.

Sonra, alt kasayım dedim. lvl 10'a kadar kastım. hoop sıkılıp gir prieste.

Priest zevklidir.

Neyse, nerde kalmıştık, hah . Hacklendim ben.
5 hafta mı 6 hafta mı itemlerim gelmedi.
Ama alt kasmadm. Naptım biliyo musunuz?
bi tek DElenmeyen pvp itemleri olduğu ve bende de o ara 4 venge olduu için bankada, başladım pvp kasmaya.
ama nasıl pvp, wand slotu, back slotu komple boş böyle :) hiç yok.
gel zamn git zaman bu sürede ben 434 resiye çıktım gene iyi kötü :) pvpci oldum heyyoo rog arkadaşım var vs.

Alt? Kasamadım. alıncak honorlar, ratingler vardı. Sonra itemlerim geldi.
Dedim ki. pvp güzel ya. healerlik sıktıydı zaten raidde felan. shaman ftw ben onların önünü açmalıyım.
Hoop bu sefer yeni sezon gelicek diye, extra honor extra arena puanı.

Bu arada belirteyim, bu işleri sabah kalkıp okula gidip, sonra kız arkadaşımla sağda solda gezip, eve gelince yapmaya çalışıyorum :) Zaten hiç bi zaman hardcore bi oyuncu olmadım.

Nerde kaldık. Hah yeni sezon. Yeni sezon gelmeden biz sıkıldık. Arkadaşım rog dediki ben AOC başlıcam. Eyvallah dedim görüşmek üzere.
Alt kasarım ben merak ediyorum classları.
Kasamadım. Girdim shadow gear'ım olucak lan benim shadow oynucam dedim. topladım topladım topladım. dik belt of blasting dik spellstrike set ne kaldı dik frozen shadow set derken farmda buldum kendimi.

bu akşam maçtan gelince alt kasıcaktım. kasamadım.
bi baktım 3 saattir skettiste primal water farmlıyorum. lan. of.
shadow gear bi nebze bitince kasabilecek miyim acaba?
bi de 1200 spell up yeterli midir raidlere girmek için spri ile?

alt kasıcam ki ben..
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım(!) anladım şunu diyor ben über char kastım hem pve hem pvp ezdim geçtim karşıma ne zorluk çıktıysa kolayca aştım bunu yaparkende hiç zaman harcamadım siz harcadıysanız nubsunuz. Kız arkadaşımda var buarada sizin yoksa nubsunuz onlada ilgileniyom haaaaa derslerede bakıyorum arada siz bakmıyosanız eziksiniz überim süperim ezer geçerim ...
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
magtheridon EU da başladım ben baya bi önce. İlk ally oynayışım olacaktı oh ne güzel. Dranei Priest açıverdim sexy devil.

Healer oynadım ilk. Oh süper. professionları kastım, raidlere girdim. 25man'in zevkini aldım ohşş.

Sonra, alt kasayım dedim. lvl 10'a kadar kastım. hoop sıkılıp gir prieste.

Priest zevklidir.

Neyse, nerde kalmıştık, hah . Hacklendim ben.
5 hafta mı 6 hafta mı itemlerim gelmedi.
Ama alt kasmadm. Naptım biliyo musunuz?
bi tek DElenmeyen pvp itemleri olduğu ve bende de o ara 4 venge olduu için bankada, başladım pvp kasmaya.
ama nasıl pvp, wand slotu, back slotu komple boş böyle :) hiç yok.
gel zamn git zaman bu sürede ben 434 resiye çıktım gene iyi kötü :) pvpci oldum heyyoo rog arkadaşım var vs.

Alt? Kasamadım. alıncak honorlar, ratingler vardı. Sonra itemlerim geldi.
Dedim ki. pvp güzel ya. healerlik sıktıydı zaten raidde felan. shaman ftw ben onların önünü açmalıyım.
Hoop bu sefer yeni sezon gelicek diye, extra honor extra arena puanı.

Bu arada belirteyim, bu işleri sabah kalkıp okula gidip, sonra kız arkadaşımla sağda solda gezip, eve gelince yapmaya çalışıyorum :) Zaten hiç bi zaman hardcore bi oyuncu olmadım.

Nerde kaldık. Hah yeni sezon. Yeni sezon gelmeden biz sıkıldık. Arkadaşım rog dediki ben AOC başlıcam. Eyvallah dedim görüşmek üzere.
Alt kasarım ben merak ediyorum classları.
Kasamadım. Girdim shadow gear'ım olucak lan benim shadow oynucam dedim. topladım topladım topladım. dik belt of blasting dik spellstrike set ne kaldı dik frozen shadow set derken farmda buldum kendimi.

bu akşam maçtan gelince alt kasıcaktım. kasamadım.
bi baktım 3 saattir skettiste primal water farmlıyorum. lan. of.
shadow gear bi nebze bitince kasabilecek miyim acaba?
bi de 1200 spell up yeterli midir raidlere girmek için spri ile?

alt kasıcam ki ben..

Açtığın başlık alt kasmak ile ilgili verdiğin bilgilerin doğrudan bir bağlantısı yok varsada tek bir cümle ile ifade edilebilecek bir duruma paragraf yazmışsın. Ortada sorun yok ya da senin ifaden çok zayıf.

Göründüğü kadarıyla; kendine soracağın soruları buraya yazmak gibi tuhaf bir iş yapmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:
sanırım(!) anladım şunu diyor ben über char kastım hem pve hem pvp ezdim geçtim karşıma ne zorluk çıktıysa kolayca aştım bunu yaparkende hiç zaman harcamadım siz harcadıysanız nubsunuz. Kız arkadaşımda var buarada sizin yoksa nubsunuz onlada ilgileniyom haaaaa derslerede bakıyorum arada siz bakmıyosanız eziksiniz überim süperim ezer geçerim ...

Daha okurken böyle bi msj kafamda olusmustu lol
Sosyal ağlarda paylaş

O eskidenmiş Dinancım. Artık eskisi gibi öylesine birşeyler anlatamıyosun. Höt diye biniyorlar tepene görüldüğü gibi. Hayır üstüne üstlük sen bir süre buralarda görünmeyip sonrasında tekrar döndüğünde yeni olan, saçmalayan sen oluyorsun. Öyle de komik bi hal var şu aralar burda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...