Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü Luis Aragones

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

BU NE LAN AHAHSDHSAHSDASAHDAHAHA

said:
Aragones’in büyük yemini

Fenerbahçe’nin yeni hocası, Avrupa Şampiyonası öncesinde katıldığı bir TV programında, “Şampiyon olursak, Madrid-Santiago de Compestela yolunu yürüyerek gidip, hacı olacağım” demişti. İspanya bugün kupayı alır, “Dede” sözünü tutarsa, sarı-lacivertliler 20 gün Aragones’i beklemek zorunda kalacak.

Fenerbahçe’nin çiçeği burnundaki teknik direktörü Luis Aragones’in, Euro 2008 öncesinde verdiği söz, sarı-lacivertlilerin canını sıkacak.
İspanya Milli Takımı’nın başında, bugün Almanya ile oynanacak final maçına çıkacak olan tecrübeli çalıştırıcı, şampiyona öncesinde televizyondan ilginç bir söz verdi. İspanyol resmi televizyonu TVE1’in popüler programı “Sana bir sorum var” programına katılan Aragones, “Eğer İspanya şampiyon olursa, Madrid-Santiago de Compestela (Corunia) yolunu yürüyerek gidip, hacı olacağım” dedi. Spikerin, “Bu gerçek mi?” sorusuna, İspanyol hoca, “Buradan, 40 milyon İspanyol önünde söz veriyorum, şampiyon olur olmaz bunu gerçekleştireceğim” yanıtını verdi.
Yaklaşık 600 kilometrelik yolu yürüyerek gideceğini belirten Luis Aragones’in, bunu gerçekleştirmesi halinde, Fenerbahçe’nin çalışmasına en az 15-20 gün geç katılacağı, bunun da Fenerbahçe’yi güç durumda bırakacağı belirtildi.
Hıristiyan dünyasının en kutsal yerlerinden biri olarak olarak kabul edilen Santiago de Compestela Katedrali’ne her yıl yüz binlerce kişinin yürüyerek gittiği, bu şekilde hacı oldukları ifade edildi.
Sosyal ağlarda paylaş

ırkçılık olaylarını hatırlıyodum henry ile ilgili ama maymun dediğini bilmiyordum. ama ilginç olan ispanyada ırkçılıktan en çok çeken adam olan etoo da aragones ırkçı biri değil falan demişti. hatta mallorca'da birlikte çalışmışlar. hakikaten değişik bir adam o zaman aragones. bunak herif sdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

adam resmen euro2008 alıp kariyerini noktalayacak bir pozisyonda. nedne hala bize geliyor ki. neden bu adamı alıyoruz biz.
adam kupayı alıp hacı olup emeklilik yapıcak sanırım bizde.
umarım bunu farkedebilir yönetimimiz ve o hep bahsettikleri bizim b planımız var c planımız var laflarını uygularlar demekten kendimi alamıyorum.
öf nelerle uğraşıyorsun aziz bey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...