Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatih Terim

Cantona

Öne çıkan mesajlar

Milli takım neredeyse her pozisyonu gole ceviren bir takım.

3 kere gidiyor 1 gol atıyor.

40 kere geliyor rakipler 1 gol yiyoruz felan gibi..

Şans faktörü tabiki var, ama türkiye kötü oynamıyor sadece kontrolü elinde tutamiyor pas yapamıyor diye uzatmanın anlamı var mı ?

Takım oyunlarının olmadığını tekrar etmenin anlamı var mı ?

Ha tüm bu eksiklerle, her seferinde maçı kazanıyorsan, bir de geriden gelip maçı kazanıyorsan, aga siz neymişsiniz ya derler adama :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakın balla felan sen o takımların 3 ünü arka arkaya felan yenemezsin fatih terimin turnuvaya gelirken bazı oyuncu seçimleri bencede yanlıştı özellikle yıldıray ve ümit karanda burda olmalıydı onun dışında oyuncuları beğenmiştim ama zaten o tartışma geçeli 1 ay oldu neyse sonuçta milli takımımız yarı finalde bunu kutlamak varken hala terim ballı şöle böle die geyiklere girmenin alemi yok.Kendi adamlarımızı yerin dibine sokup yabancıları yüceltmeyi çok sevioruz mesela scolari denen adam brezilyayı şampion yapıp büyük hoca mı oldu portekizi kendi evinde yunanistanı geçemedi şimdide chelsea ye gitti adam fenere gelmesi için neler vermezdi fenerliler ama biz terimi yerin dibine sokma telaşındayız nedense
Sosyal ağlarda paylaş

togie said:
mac yapmadan tur mu gecmisiz?
sut cekmeden gol mu atmısız?
her mac olmayan penaltılar mı kullanmısız?
rakiplerimiz kotu gunlerinde miyimis?

avrupa şampiyonasında 408 dk oynayıp,bir maçı sadece 9 dk önde götürebilip yarı finale çıkmak.bal budur.

avrupa şampiyonası geçmişinde olmayan hatta geleceğinde bile büyük bi ihtimalle olamaycak bişey bu

kimse fatih terim über falan ayak yapmasın sisteme dair hiç bişe yok takımda.bi ispanya'ya bi rusya'ya bi hollanda ya baktığınızda ortada bi takım bi sistem görebiliyosunuz.türkiye hangi maçta süper bi oyundan bahsedebilirsiniz.

fatih terim portekiz maçında sonra bile çıkıp ben kötü oynadığımıza inanmıyorum emre o kafayı vursa 1-1 nitekim sonra 2yi yedik falan diye konusmuş bi adam komplexlerinden başka futbol adına bişe konuşamayan bi adam.

he bide şu var türkiye'de sorgulanamıyor bu adamlar.almanyada avusturyada maçtan sonra röportajlarda şu oyuncuyu niye çıkardın bu niye girdi bu adamı niye sağ kanada aldın maç içinde yapılan her hamle sorgulanır.löwün her maçtan sonraki alman televizyonlarındaki röportajlarını izleyin ne sorular sorulduğunu görrüsünüz.biz de sadece sonuca bakarız.ki nitekim portekiz maçından sonra spikerin hocam ne bu takımın halin yıkıldık benzeri bi sorusu üzerine walla ben sizin görüşünüze katılmıoruk aslanlar gibi oynadık falan diye cevap verebiliyor teknik direktörler.bi tek sen izliyosun sanki maçı aklın yolu birdir bi hamle yaptıysan bu ya pozitif bi etki yapar yada negatif.terim kendini sorgulanamaz bi konuma sokmaya çalısıyo demeçleriyle basın toplantılarındaki atarlarıyla.yatsın kalksın o oyunculara dua etsin onu vermediği daha doğrusu veremediği sisteme rağmen şansında yardımıyla bişeler yatpılar.

sonuç olarak yarı final başarısının fatih terimle çok bi bağlantısı yoktur.bağlatılı olduğu tek nokta kannıma oyunculara verdiği motivasyon.fatih terimin tek doğru yapabildiği şey şu noktaya kadar.gaz verme konusunda dünayda üstüne yok o tartışılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ben zaten bizim takımın iyi futbol oynamadıgını soyledim. adam gibi okumadan etmeden bi araba laf soylemişsin. hepinizin agzına dolanmış bi gaz verme olayı. fatih terim'in en iyi yaptıgı sey gaz vermiş. sana mı veriyo ulan gazı, nerden biliyosun?

kompleksli oldugunu, sorunlarının oldugunu daha once ben de yazdım. tartıstıgımız sey bu değil ama. sans faktoru tabi ki var, ama sizin anladıgınız sekilde değil. karsımızdakilerin sanssızlıgı olmuyo da bizim sansımız oluyor bu galibiyetler. bi gidin yahu.

televizyondan mac seyrederek teknik direktor elestiriyosunuz. hersey bu kadar basit tabi, baktın takım kotu oynuyor yapıstır damgayı, demek ki teknik direktor kotu. futbolculara verilen taktigin ne kadarını sahaya yansıtabildiklerini konusunda bi bilginiz var mı peki?

fatih terim ballıysa, son dakkada golu atan semih de ballıdır, arda da ballıdır, direkten donen toplarda rustu de ballıdır. fatih terim de kotu teknik direktorse, bu futbolcular da kotu futbolcudur.

sansını kendin yaratırsın bu oyunda, ileriye cıkmassan, rakibi zorlamazsan, gol atmak için çaba sarfetmezsen sans falan bekleyemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:
iman sistem var bizde.

edik: almanyaya yenilicez ,tek temennim başabaş mücadele edip yenilmek ama buraya kadar öyle yada böyle geldiğimiz için üzülmüycez ,sevinicez, ha kazanırlarsa apayrı birşey olur zaten .

benimde tek temennim o çünkü adam gibi oynayalım da yenilirsek yenilelim.3-0 4-0 yenilirsek avrupada'ki taşşağı gör ozaman sen başlıkları tahmin edebiliyorum

çekirge 4ü sıçrayamadı.
iman pointi almanlara yetmedi falan şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

bu takım şenol güneşe rağmen 3. oldu

bu sene de fatih terim'e RAĞMEN yarı finaldeyiz.

fatih terim başarısızdır , ama futbol bir takım oyunu.. fati terimin başarısızlığı ve formsuzluğuna rağmen bazı futbolcuların azmi ve şansımızın da yardımıyla yarı finaldeyiz.

guus hiddinke bakın , bi de fatih terime. farkı futbolunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Rusya'nın Hollanda'yı nasıl elediğine bakın, bi de bizim Hırvatistan'ı .. Sadece sonuca göre konuşacaksak Avrupa'nın en büyük 4 takımından biriyiz .. Ama gel görki bu futbol bir dahaki turnuvada grupta sıfır çekmeyeceğimizin garantisini bile veremiyor ne yazıkki ..

Portekiz maçında oynadığımız top ortada 3 tane topları direkten döndü adamların yaw.. Rezil olmaktan kurtulduk .. Portekiz gibi bir takımı sen kalene 35 m kala 3 oyuncun orta sahanın ilersindeyken karşılamaya kalkarsan,ve heleki senin defansın takımın en zayıf noktasıyken bunu yapıyorsan sen bi git yani .. Bunun uygulanamıyan bi taktik sonucunda oluştuğunu da hiç sanmıyorum toggie..

Skor yorumcusu memlekette dolu zaten, kazanırken herşey toz pembe

Bu Almanya rezil etmese bari bizi..
Sosyal ağlarda paylaş

119 da gol yiyince bal olmuyorda 120 de gol atınca mı bal oluyor, bırakın bunu ya.

zerre kadar futbol fanatikliğine, taraftarlığa tahammülüm yoktur ama biraz objektif olun.Kötü top oynamış olabilirz ama bal değil artık bu , deniyorlar mücadele ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim yediğimiz golde herifler organize geldi uğur boral kesmeye çalıştı rüştü kalesinden ayrıldı, adam yaptı mis gibi ortayı adrese teslim , gol oldu ..

Rüştü ileri doldurdu, Emre kalabalığın içine doğru zıpladı top Semih'in önünde kaldı, vurdu adamın sırtına çarptı 90'ana gitti..

Karşılaştır bakıyım iki golü..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bir Rusya'nın Hollanda'yı nasıl elediğine bakın, bi de bizim Hırvatistan'ı .. Sadece sonuca göre konuşacaksak Avrupa'nın en büyük 4 takımından biriyiz .. Ama gel görki bu futbol bir dahaki turnuvada grupta sıfır çekmeyeceğimizin garantisini bile veremiyor ne yazıkki

Lafa bak sen Rusya'nın bir dahaki turnuva sıfır çekmeyeceğini garanti edebilir misin? Bizim takımın kapasitesi belli doğru dürüst stoperi yok ama gayet yürekli oynuyoruz, koşuyoruz pes etmiyoruz... ben gayet memnunum takımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...