Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kanal 7 de ilginçlik.

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

BloodyBeast said:
Hagii said:
fede said:
ben de gitmiştim zamanında (8. sınıfta ). metodları çok acaip. mesela bana sana biri hakkında bilgiler vericem kim olduğunu tahmin ediceksin diye. böyle ahlakından bahsediyo, zekasından filan. 2 3 hafta anlattı böyle. ben de sallıyorum imam gazali, arabi, atatürk (evet bunu da dedim, hafif "olurmulan" der bakışını da gördüm) sonra fetullah gülen çıktı. ben de "olurmulan" der gibi baktım. buda böyle bi anımdır işte

dershane de drs yerine böyle şeylerle mi uğraşıyorsunuz.

aynen.

fail!
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
ey patiler, ferrero arkadaşınız inanca saygısızlıktan 14.05.20055 tarihli kıyamet gününde vefat etti. sizlere bu bilgiyi vermeyi bir borç bilirim.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/03/2179 22:10 tarihinde burtonesk tarafından yapılmıştır

14.05 dogum gunum lan
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Ardeth said:
"Çocuklar şimdi size evrim diye bir konu anlatacağız ama sırf müfredatta olduğu için, yoksa gerçek değil evrim" - FEM

benim gittiğimde mesela benim sınıfımda hoca anlatmıştı, diğer bi sınıfta "çocuklar ben bu konuyu anlatmıyorum size, zaten çıkmaz, eğer çıkar da yapamazsanız günahı vebali boynuma" falan demişti.

e yuh artık :S
Sosyal ağlarda paylaş

RayCharles said:
BloodyBeast said:
Hagii said:
fede said:
ben de gitmiştim zamanında (8. sınıfta ). metodları çok acaip. mesela bana sana biri hakkında bilgiler vericem kim olduğunu tahmin ediceksin diye. böyle ahlakından bahsediyo, zekasından filan. 2 3 hafta anlattı böyle. ben de sallıyorum imam gazali, arabi, atatürk (evet bunu da dedim, hafif "olurmulan" der bakışını da gördüm) sonra fetullah gülen çıktı. ben de "olurmulan" der gibi baktım. buda böyle bi anımdır işte

dershane de drs yerine böyle şeylerle mi uğraşıyorsunuz.

aynen.

fail!

fail kısmı niye geldi anlamadım. bizim dersane böle şeylerle uğraşıyodu malesef.

haaşaa
Sosyal ağlarda paylaş

Silmarwen said:
Kız-Erkek ayrımı yok be dershanede :D Hatta güzel kızlar bile var :D

ÖSS sorularının aynılarını çalıştırdıkları/çözdürdükleri külli yalan.

Hayır onlarla bir bağlantım yok. Tanıyan bilio zaten nasıl birisi olduğumu :D

bağlantın olmadığı belli.

derste sınava yönelik öss soruları çözdürdükleri doğru.
çıkmış sınav sorularını da bölüm bölüm ayrılmış testler halinde veriliyo (altında hangi sene çıktığı falan yaziyo)

kız erkek karışık değil çoğu yeşilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...