Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk Nick...

sLog

Öne çıkan mesajlar

ilk mirc e girdigimde nickim WitchKing di sonra baktım cadı fln bizi bozar ayagina Mithrandir yapmistim bunu baya bi kullandim sonra ortalikta 10 dan fazla mithrandir tureyince biraktim KHaRoNTaS koymustum. q3 u bolcana oynadiim icin ole buyuklu kucuklu,renkli neyin hareketli nickler pek modaydi. Sonra kisalttim KHaRoN oldu. buyuklu kucuklu pek bi kro duruyor forumda ama hayirlisi :)[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

ilk irc kullanmıştım chat için onda da ilk nickim (hatırladıım) CiVaTa idi ahuahau nicke bak yaw[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:
En iyisi tuzla'da... Ben zamaninda orada yapmi$tim..yeterince uzundu =)

A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk elessar vardı mirc te ve snn forumlarında

ardından raistlinn olduk ama içimden bunu değiştirip Zaug'na veya Khaldun koymak istiyor(ya da ikisi birden Zaug:'na Khaldun[Osi karakterimin de ismi bu])

ama yapamıyorum :([hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

Net olayına ilk girdiğimde Gunnerman di sonra Falcon yaptım birkaç ay. Sonra CsNau oldu. Cs falan oynarken hala bunu kullanırım. Ama Almış bulunmamdan dolayı e-posta ve paticik kullanıcı adım Caranlothwen.

Ha birde uo daki isimlerim var:) başta Whitehawk dı sonra Arx Fatalis oldu en son Slainie Strider dı.[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar

[Bu mesaj Caranlothwen tarafından 02 July 2003 13:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yazdıım thread buydu... way anam 1 sene geçmiş demek....
Bunu internet bölümüne yazmıştımda buraya yollamışlardı galiba:P
o zamanlar ß yapıomuşum ߀@:P
aman yarabbi :P[hline]m@dm@n23 (11:11 PM) :
benim kucukken bompali su tufegimden astalavista baby sesi cikardi suyu cikarinca uhahua
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
hmm,bir arkadaşım bir gün elimden tutup beni delat force oynamaya int cafeye götürmüştü.bende bi nick düşündüm aklıma o zamanlar çok sevidiğim duke nukem geldi ve ilk nick'im "Duke"'idi
sonra bu nick bana çok absürd geldi, değiştirme çabalarına girdim,önce Dewlet oldu ama insanlar yanlış anladı nick'i bende önce @rgo yaptım,onada ısınamadım sonra uzun süre kullanacağım domestosa geçtim,domestos olarak kaldı uzun süre(domestos cleans the place out,çok cs oynardıkta :) )

ama artık tutarlı olmaya karar verdimve dogmeat'te karar kıldım,artık böyle kalıcak lol[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

ilk evvel Shadow Man di (1997)
, Cunku o siralar ShadowLand diye online bir dergi vardi oraya cok girmek istemistim o yuzden o ismi koymustum ve ne tekimde girebilmistim,
Sonra shadowland bitti bende ilk Dark MAn yaptim bir kac ay sonra The_Guardian oldu.
Anliyacaginiz 1999 dan beri The_Guardian.,.,.Lakin SIkildim artik Gardiyan yapacam.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

ilk nickim GrudgeBringer'dı
soora bi arkadaşın internet cafesinde deli gibi online oyun oynamaya başladık. ordaki elemanlar da beni Gırac diye çağırıp duruyolardı. ben de yavaş yavaş Grudge yazmaya başladım nick kısmına. soora kaldı öyle

Horace'ın da sonu budur bence :][hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...