Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call Of Duty

Xechelon

Öne çıkan mesajlar

dun oynadim gercekten gusel ve gercekci yapmis adamlar hem yaninizda olan askerler hemde dusman alman askerleri baya akilli davraniyolar oyundan gercekten zevk aliyosunuz, gerek bolumler gerekde oynanabilirlik acisindan bence cok gusel bi oyun medal of honor havasi var hatta arayuz cok benziyo ama yinede gusel ve orjinal hem bunda sadece amerikayi degil ruslari ve ingilizleride oynayabiliyoruz
gayet gusel yani alip oynanabilinecek arsivlenecek bi oyun diyebilirm[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

walla benimde cok hoşuma gitti
2 kere bitirdin.veteranda başladım.stalindeki 4 kattlı apartmanda bide stuka lı mapte biraz zorlandım o kadar.
sora easy de oyniim dedim bikerede.easy de heatlh kutuları varmış walla.yani olmek cok zor :).
yanımdaki adamlar biraz salak yani onlerindeki adamı vuramıolar ama bazen iyi işler yapıolar[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin

Çöp Atmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Süpper bir oyunmuş bbu güne kadar almayan aklıma ne ediyim. Hele o stalingrada giriş muhteşemdi. Birde hayatımda ilk kez intro kısmında öldüm :-) Botun içindeyiz hareket edemiyoruz işte klasik sağda solda tekneler patlıyor bende izliyorum bu arada komutanda konuşma yapıyor şöyle önemliyiz böyle onur hede hödö, bir anda stukalar saldırmaya başladı ve gemiyi biçtiler bende öldüm :-) Çüşşşş dedim lan nasıl atlıcaz yani koşamıyorumki gemide sıkışmışız hani şu hareket edilemeyn türden. Sonra aklıma geldi acaba eğilsem o tuş çalışırmı, çalıştı ve öylece kurtardım. Daha sonra tepeye bir tırmanış var yukarda bir sürü mg42 sürekli tarıyor aşağıyı ve yüzlerce asker yukarı koşuyor. Hayatımda böyle depar üstüne koşarak kendimi ufak çıkıntıların arkasına atmadım. Deli güzeldi, geçtim bölümü sonra döndüm tekrar oynadım :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun için keyifle bir yazı yazmştım, beğeninize sunayım dedim.
Bol resimde var gece eklerim herhalde :)
Call Of Duty
oynamamakta hala şüphesi olan varsa kesin okumalı

Bu arada niye herkes arama yapmadan başlık açıyor? COD ile ilgil 10 başlık rahat çıkar buradan. Yorumlar dağılıyor, tiyolar dağılıyor lütfen arkadaşlar dikkatli olalım ya[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen bir netten oynayın uçacaksınız.
Nette hasta olunabilecek yerler:
Bir anda herkesin silahı susar bu 5 snye böyle gider ve bir anda silahlar işlevlerini görmeye başlarlar.
İki sniper dürbünü açarlar gözgöze gelirler. Bu 2 snye sürer ve 2snye sorunda birinin kafasında bir kurşun olur.

Ben oyunun atmosferine aşık oldum desem....[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

ben hardened olarak başladım. baktım olmuyo regularla biraz oynayıp alıştım sora hardened da bitirdim.
efenim şimdi şöle söliim, şu ana kadar yapılan en güzel 2. dünya savaşı oyunu budur.
oyun o kadar mükemmel olmuş ki cidden orda hissediosunuz. silahlar we sesler harika.
hele bir stalingrad kuşatması war ki...
ölünür yani o derece hehe :p
bu kadar mı güzel yapılır..[signature][hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xechelon, 15 November 2003 17:29 tarihinde demiş ki:
...oyun medal of honor havasi var hatta arayuz cok benziyo ama yinede gusel ve orjinal...
gayet gusel yani alip oynanabilinecek arsivlenecek bi oyun diyebilirm[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

Zaten oyun MoH yapımcısı 2015'den ayrılan 22 kişinin kurduğu başka bir firma tarafından çıkarıldı yani olacak o kadar MoH havası :)[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...