Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

uzaylı derken ? meşhur kel abimizi diyorsan onun uzaylı olduğunu sanmıyorum. çocukla(görünüş bakımıyla tabi) aynı özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. çocuğun aynı yöntemlerle denek olarak yer altında tek başına yetiştirildiğini sanıyorum. amaçları psişik güçlere sahip olması. walter ın izah ettiği şekilde. buda kel abimizin nasıl olupta heryerde bittiğini açıklıyor. oda aynı şekilde yaratılmış ve bu yolda kullanılmış gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

nasıl uzaylı değil ya ama nasıl uzaylı değil açıklarmısın bana? Daha önceki bölümlerini hatırlamıyor musun? Düpedüz uzaylı bizim keltoş. Uzaylı değilse o çocuk oraya nasıl girdi o zaman? Aseksüel değil gördüğüm kadarıyla, bölünerek varolmadı, yumurtadan da çıkmadıysa :D

Sosyal ağlarda paylaş

walter bishop un yaptığı binbir türlü deney var. walter damı uzaylı ? yada John Scott ın hafızasına girmenin yolunu buldular olivia kafasının içinde dolaştı resmen vs. abi bunlarıda ozaman uzaylılarla açıklayalım. benim demek istediğim günün birinde biryerden uzaylılar çıkabilir bu dizide. ama adamlar senaryoyu uzaylılara dayandırmıyor.

Ortada çok gizli yürütülen, kamuoyundan saklanan çalışmalar vs var. yok işte cisimlerin içinden geçebilmek, teleport olmak daha bir sürü. belki ana hikayenin arkasındaki çok gizli adamlar o çocuğu ve onun gibi bir sürüsünü bu tarz yerlere yıllar önce yerleştirdiler. amaçları bunları denek olarak kullanıp psişik güçlere sahip olmalarını sağlamak ve daha sonra birer silah yada istihbarat aracı olarak kullanmak. o kel abimizin yaptığı gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

Bölüm dandikte, kadrosu süper. Ama işte işleyişleri kötü, güzel para harcıyorlar belli de hani ana bir konu yoktu mesela son bölümde. O kel adam vardı sadece, ki bence o senaristlerin en son aklına geldi.

- Abi dizi bitecek şimdi farkettim anlamsız bölüm olmuş.
- Yaw kel adamı koyalım izleyici birşeyler kurmaya çalışsın kafasında bir sonraki bölümde toparlarız.

Aman allam dasaa gibi konuştum :o
Sosyal ağlarda paylaş

Son anda akıllarına gelse o çocuk da kel olmazdı :)
Bir başka detay ise çocuğun bulduğu herşeyi yemiş olması. Olivia soruyordu ya ne yemiş bu diye LOL sanki arada bir yukarı çıkıp McDonalds'dan çocuk menüsü almışa benziyor... Hatırlarsanız kel adam, aka observer, ilk geldiğinde restoranda 32165136 tane biber falan yiyordu, öyle bir bünye işte.

Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
Bölüm dandikte, kadrosu süper. Ama işte işleyişleri kötü, güzel para harcıyorlar belli de hani ana bir konu yoktu mesela son bölümde. O kel adam vardı sadece, ki bence o senaristlerin en son aklına geldi.

- Abi dizi bitecek şimdi farkettim anlamsız bölüm olmuş.
- Yaw kel adamı koyalım izleyici birşeyler kurmaya çalışsın kafasında bir sonraki bölümde toparlarız.

Aman allam dasaa gibi konuştum :o

Kel adam zaten şuana kadar çıkan tüm bölümlerde gözüküyor. İlk kez koymadılar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...