Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

ben anlatayım dizinin gerisini

walter'la peter bi baskın daha yapacaklar öbür tarafa ve bu sefer çok büyük bir yıkıma neden olacaklar. böylece iki taraf arasında savaş açıktan başlayacak.

bizim taraf tam dayak yemek üzereyken peter şu gizemli silahı kullanmayı başaracak ve sulh edilecek.

Sosyal ağlarda paylaş

yok esas konuya geri dönmesi o kadar iyi ki bölüm içi konunun tırtlığını perdeliyor.

efendim candyman'miş. kimse çözememiş. laplace's demon olayında süper zekiliğin dibine vuran, acaip akan astrid bile mal mal bakınıyor bilgisayar başında. gelgelelim oliviamız. "hmm iki adam değil, tek adam vardı! " diye çıkıveriyor. kimse çocuklardan ne alındığının da peşine düşmemiş sanki. lol..

bölüm konusu feci tırttı ve aşırı tahmin edilebilirdi ama esas konuya geri dönmesi bak o çok güzel

Sosyal ağlarda paylaş

offffffffff olu cuma'ya dizi koymak direk "biz iptal etmeyelimde kendini imha etsin" demek be. sezon sonu izleyici dustu bahanesiyle iptal eder fox.

aslinda fox'a kizamiyorum pek. suc gerizekali amerikali izleyicilerde. en kral dizi 10m izleyici felan cekerken su survivor, dancing with faggots gibi gerzek yarismalar ikiye katliyor. 20 sezon olmus hala deli gibi izleyen var survivor'i.

ayni saatte yayinlanan csi 3 kati, greys anatomy ve office 2 kati fazla izleniyor fringe'den. saka gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...