Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

yok bu sezonun vakum üzerine dönecek olmasının bu kadar erken ortaya çıkması da kötü oldu..

işalla olivia geçer bu tarafa da olaylar biraz daha eğlenceli hale gelir.
ha bi de hiçbişiden haberi olmayan bile çakma olivia'da bi sorun olduğunu anlar hani.. rakamları ver diyorsun bakıyor mal mal.

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Assasins Creed

Assasin's Creed'de de Those Who Came Before diye mi ne bi ırk vardı. First people işte. İnsanları yaratanlar. Çok gelişmiş bir ırk. Aslında tanrı olarak gördüklermiz. Sonra bir felaket oluyordu uygarlıkları yok oluyordu. İnsanlıkta kurtuluyordu bunlardan.

Baya bi Assasins Creed'in senaryosunu hatırlattı First People ve Vacuum olayı dizideki.

assasins creed i değil "Nuh Tufanı" nı hatırlatması gerekirdi (:
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma diyen bi tek ben varım sanırım. Ben de diziye ya da bölüme saçma demedim, bölümdeki hikaye kopukluklarına dedim.
Bi sahnede adamın beceriksizliğinden dolayı gizli bi şey ortaya çıkıyo, "gizli tutmayı beceremedin başarısız oldun" diyip adamı öldürüyolar; bikaç sahne sonra Dunham "diğerlerinden de haberleri oldu peşine düştüler" diyince "aferin eline sağlık" diyolar. Ne şimdi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

E spoiler'a koysaydin bi zahmet.

Digerleri derken bulduklari parcalardan bahsediyosun sanirim. Esas istedikleri parcalarin bulunmasi olmasin ? Parcalari bir araya toplayinca kesin diger tarafin bi isine yaricak. Yapilan broadcast'in baska anlami da yok zaten. Millet cozemedi, Astrid cozdu. Her sekilde mission accomplished.

Sosyal ağlarda paylaş

Koji:

Kojiroh said:

Saçma diyen bi tek ben varım sanırım. Ben de diziye ya da bölüme saçma demedim, bölümdeki hikaye kopukluklarına dedim.
Bi sahnede adamın beceriksizliğinden dolayı gizli bi şey ortaya çıkıyo, "gizli tutmayı beceremedin başarısız oldun" diyip adamı öldürüyolar; bikaç sahne sonra Dunham "diğerlerinden de haberleri oldu peşine düştüler" diyince "aferin eline sağlık" diyolar. Ne şimdi bu?

ona bakarsan hikayenin tamamı saçma zaten yani bi kere multi-verse konseptini sokucaksan hikayeye sadece bir alternate universe olması saçma.. hani bi tane olup da 1900'lere kadar aynı da ondan sonrası mı farklı sadece.. son derece saçma.. e hani onu kabul edersen genel olarak çok istikrarlı bence

Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

"gizli tutmayı beceremedin başarısız oldun" diyip adamı öldürüyolar; bikaç sahne sonra Dunham "diğerlerinden de haberleri oldu peşine düştüler" diyince "aferin eline sağlık" diyolar. Ne şimdi bu?

gizli tutmayı beceremedin dediği, adamın kimliği. cihazlarla ilgili konuşmuyor orada. adam deşifre olup ele geçme ihtimali doğunca iptal etti işte sevgilim olivia.

Sosyal ağlarda paylaş

Komplo Teorisi

Geçen gün arkadaşla konuşuyorduk. Bu kel adamlar ne ayak gibisinden, nerden geldiler nereye gidiyorlar. Ben şu teoriyi kurdum.

Sonuçta madem paralel evren var, demek ki 3.,4.,...n. evrende var demektir.

Bu keller bir başka paralel evrenden geliyorlar ve şu ana kadar gözüken her iki evrende de varlar. Bence başka bir paralel evren bir deney olarak bu iki (ya da diğer evrenleri) de kullanıyor. Kellerde gözetmen gibi dolanıyorlar. Hangi evren kontrol grubu onu çözemedim ama daha.

Sosyal ağlarda paylaş

Tamam ya tekrar izledim sahneyi de ilk izlediğimde uykusuzluktan kaçırmışım bazı noktaları sdfsfd

observerlar

Hatırladığım kadarıyla observerlar zamandan bağımsızdı ve lakaplarına uygun bi şekilde sadece izliyolardı olan biteni. Dolayısı ile şimdiye kadar gördüğümüz 2 paralel evrenin arasındaki savaş sonuçlandıktan sonraki medeniyetlerin olayları izlemek ve gerekirse dengeyi sağlamak için gönderdiklerini düşünüoyrum ben de.

Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Tamam ya tekrar izledim sahneyi de ilk izlediğimde uykusuzluktan kaçırmışım bazı noktaları sdfsfd

observerlar

Hatırladığım kadarıyla observerlar zamandan bağımsızdı ve lakaplarına uygun bi şekilde sadece izliyolardı olan biteni. Dolayısı ile şimdiye kadar gördüğümüz 2 paralel evrenin arasındaki savaş sonuçlandıktan sonraki medeniyetlerin olayları izlemek ve gerekirse dengeyi sağlamak için gönderdiklerini düşünüoyrum ben de.

bayadır yoklar ama bir ara gelmeleri lazım özledik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...