Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan Yakın hakkında

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

yanlış anlamışım prdn

ideolojik falan yalan, hakan sence bizi tercih etse bizde yer bulabilirmiydi, diğer adam da delikanlı gibi sölemiş yer buacğımı da sanmıyordum.. hakan halil semih umit nihat zor yanii.. hakanaın yeride de bizim getirmediğimiz hakandan kat kat daha iyi bir sürü adam vardı, gençkende galtasarayın orta sahası vardı milli takımda oturmuş gene oynayamazdı.. şimdi hakan takımın yıldızlarından isviçrede
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bilmiyorum o kadarını da, bence gol atınca gayet sevindi içinde. Başta tribüne falan da koşacaktı sonradan duruldu. Gol kaçırdığında da saçını başını yoldu zemini yumrukladı kaç defa.

Podolski gibi baştan soğukkanlı serin durmadı yani.

Bence sevinç gösterisi yapmamasının sebebi kendinden çok tepki çekmekten korkmasıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Valla bilmiyorum o kadarını da, bence gol atınca gayet sevindi içinde. Başta tribüne falan da koşacaktı sonradan duruldu. Gol kaçırdığında da saçını başını yoldu zemini yumrukladı kaç defa.

Bence sevinç gösterisi yapmamasının sebebi kendinden çok tepki çekmekten korkmasıydı.
düzeltiğim masj da bende onu yazdım başta trübünlere koşacak oldu sonra duruldu diye, öle karalar da bağlamadı
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

aynen.
Sosyal ağlarda paylaş

hoccemama said:
turnuvadan önce türk kanalına röportaj vermişti hakan yakın. demişti ki annemi aradım türkiye karşısında oynim mi diye sordum. annem izin verdi. hocamız görev verirse oynıcam zart zurt dedi işte.
öle işte aklıma geldi yazım.

annesini nie aramış gol atarsa küfür eden olur diye mi:F

neyse adam çıktı görevini yaptı topunu oynadı golünü attı yine küfür yedi bi de az buçuk sevinseydi oooo yer yerinden oynardı.

hoş bence doğru olanı yaptı yani Türk milli takımına alınmazdı kanımca, eee adam boş mu duracak Türksün tamam da milli takıma alınma gibi bi şansın olmadığını görüon helal olsun çıktı krallar gibi oynadı
Sosyal ağlarda paylaş

İlk maç Arda'yı hiç oynatmadı bu adam bi de,hani Arda da Emre ve Tuncay kadar olmasada Terim'in adamıdır.Sırf Terim kontenjanından töleranslı Tuncay 2 maç bol sürelerle oynarken Arda'nın ilk maç hiç düşünülmemesi ilginçt.Colin ve Arda oynar abi bu takım da her türlü 90 dk.

Hakan biraz Frei'ın yokluğundan oynadı bi de psikolojik sebeplerden falan...Ama Eren Derdiyok banko 11'lik eleman.
Bu arada Rıdvan baya ezdi İsviçre'yi sanırım adamların bizi karalama kampanyasından rhatsız olmuş ama Senderos,Müller,Barnetta bunlar boş adamlar değiller.Bu adamların hiçbirini 3 büyüklere transfer etmem diyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

gökhan serie a da yılın en iyi çıkış yapan topçusu mu ne seçildi be.

eren derdiyok un bugün milliyette bi cümlesi vardı, eleman "ts den teklif geldi, kariyerim için yanlış bulduğumdan gitmedim. fb veya bjk'den teklif gelse giderim." e be adam, gs ye niye giderim demiyosun lol ? hani takım tutuyo olsa birini söyler sırf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...