Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geçtim mi acep?

Peter

Öne çıkan mesajlar

Ohoo =) 4.55 mi neydi benim diploma notum. Lise zamanında elbet eğleniceksiniz, okuldan kaçıcaksınız sıkılcaksınız yani böm böm oturup ders çalışmak sıkıcak elbet fakat. Gerçekten dersi derste dinlerseniz emin olun başarılı olursunuz.
Ben hiç eve gidip kitap açıp çalıştığımı hatırlamıyorum. Ödev verirlerdi, adam gibi oturup oyalanmadan ödev yapsanız 1 saatinizi almaz. Bana şimdi demeyin bizim ödevler çok veriliyor diye emin olun bize verilenler size verilmiyordur =)

Sadece dersi derste dinleyin en aşağı teşekkür alırsınız.

Bu arada ayıptır söylemesi Takdir, Onur ve başarı belgesi almıştım lisedeyken =)
Sosyal ağlarda paylaş

TribalChillOut said:
Ohoo =) 4.55 mi neydi benim diploma notum. Lise zamanında elbet eğleniceksiniz, okuldan kaçıcaksınız sıkılcaksınız yani böm böm oturup ders çalışmak sıkıcak elbet fakat. Gerçekten dersi derste dinlerseniz emin olun başarılı olursunuz.
Ben hiç eve gidip kitap açıp çalıştığımı hatırlamıyorum. Ödev verirlerdi, adam gibi oturup oyalanmadan ödev yapsanız 1 saatinizi almaz. Bana şimdi demeyin bizim ödevler çok veriliyor diye emin olun bize verilenler size verilmiyordur =)

Sadece dersi derste dinleyin en aşağı teşekkür alırsınız.

Bu arada ayıptır söylemesi Takdir, Onur ve başarı belgesi almıştım lisedeyken =)

artık takdir öyle kolay değil, geçen sene ortalamam 4.52 mi neydi bu sene 4.55 mi ne, iki senedir teşekkürle geçiyorum. not ortalaması önemli yani. 81buçuk not ortalamam var karne ortalaması 4.50 den yüksek olduğu halde teşekkür... neyse teşekkür aldım oley =D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...