Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Anket]Wow'da seçiceğiniz ırklar ve classlar...

arian

Öne çıkan mesajlar

Başlıktata belirttiğim gibi WoW'u bilgisayarınıza yüklediniz ve oyuna giriceksiniz karekter ekranı açılınca neleri seçiceksiniz?..
Bu anketi şu yüzden yapıyorum türkiyedeki WoW oynayıcakların neleri seçiceğini merak etmem...Ve ona göre belki bazıları yeni projeler geliştirir...
Not:Bunun hakkında bir çok anket oldu ama çoğu karışık oldu bende bunu daha düzenli olması için bir websitenin anketini kullandım aşağıdaki linke tıklayıp oy verebilirsiniz.WoW oynıyacak herkez lütfen 1 defa oy versin.
Oy vermek için tıklayınız[hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

[Bu mesaj kawa tarafından 28 December 2003 15:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Orc Fighter düşünüyordum ancak şu son okuduğum şeylerden sonra Orc Rogue olabilirim, ilerde daha fazla şey belli olunca karar vereceğim[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

Eger DAoC sistemi benzeri bir sey olacaksa ki eger HvA varsa ve eger herkes casuslardan sakinmak istiyorsa bir serverda sadece horde veya alliance acabiliyor olabiliriz... Tabii ki bu bir tahmin...

Nasil olursa olsun ben Orc birsey acarim. Orc warrior, rouge vs. vs. ama Orc

Saygilar.[signature][hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

Dwarf=> Warrior
Human=>Warrior
Gnome=>(ilüzyonist rp'si ile) mage[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Orf, 20 January 2004 22:36 tarihinde demiş ki:
Eger DAoC sistemi benzeri bir sey olacaksa ki eger HvA varsa ve eger herkes casuslardan sakinmak istiyorsa bir serverda sadece horde veya alliance acabiliyor olabiliriz... Tabii ki bu bir tahmin...

Nasil olursa olsun ben Orc birsey acarim. Orc warrior, rouge vs. vs. ama Orc

Saygilar.

Yok okudum ben onu resmi forumlarda öle bişi olmickmış aynı accdan farklı taraflardan açabiliomuşsun. Zaten DAOC'da realmlerin kendi aralarında savaşları olmadığı için casusluğun anlamı oluodu bide o satış taktiği adamlar kaç tane fazladan acc sattı o yöntemle. Karakterinin durmasını isteyip diğer realmleri de denemek isteyen herkes gitti extra acc aldı adamlar coştu valla hll olsun güzel taktik :-P
Bu arada ben de Night Elf Druid açmayı düşünüodum ama bi yerde adam yerden yere vurmuş Druidi. Hepsinden biraz ama hiçbiri değil demiş yani savaşçı olabiliyor ama savaşçı kadar güçlü olamıyor. Healer olabiliyor ama Priest kadar heal edemiyor. Büyü yapabiliyor ama büyücü kadar dmg veremiyor demiş. Ama bana sadece Shapeshifting yeter valla..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...