Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Türkiye-Çek Cum.

Luinir

Öne çıkan mesajlar

1. goldeki hatasını görmediniz sanırım.

kollerle zıplayıp meme uclarına kafa attı, onu yapacagına adamı bozabılırdı, onun dısında ilk yarı onune gelen topu dan dun doldurdu ileriye, ayrıca surekli arkasına adam kacırıp durdu, 1 tanesınde yanlıs hatırlamıyorsam sionko cok pis kacırmıstı vs vs diye gider oyundan cıkana kadar ...
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
ya servet le başlayan rüzgar ardayla devam etti ordan sabriye geçtiler eh bunlar olmayınca artık şimdi de baltayla emre güngöre sıra gelmiş napsınlar...

servet ve ardaya hakkında kötü birşey yazdıgımı hatırlamıyorum ?

ayrıca benım gorusum sadece bu mac hakkında degıl , genel olarak milli formayı haketmeyen adamlar onlar.

rıdvan bile bir ara baltaya taktı kafayı mac sırasında.

ben oyuncular hakkında eleştiri yaptıkca , siz olayı takım bazına indirip duruyorsunuz. kapasiteniz bu kadar sanırım tartışmalarda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
koller 2.02
emre 1.80 ( küsur )

emre vursa kafaları kollere küfreder çekler.

tmm bende onu dıyorum işte, kafa vurmasına gerek yoktu o pozisyonda, eğer biraz tecrubeli olsaydı kafaya cıkmaz, adamı bozmaya calısırdı. i.toraman ve lugano bunu cok ıyı yapıyor. defans adamı her pozisyonda kafa topuna çıkacak diye birşey yok. zaten emre kollerin arkasında kalıyor, hem pozisyon olarak hemde boy olarak koller avantajlı, bunu ancak ve ancak kolleri bozarak o topu vurdurmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Genel konuştum şahsına demedim ben arda vs eleştirdi diye bir grup nedense sırayla GS den milli takıma giden bütün oyunculara sırayla bok atma ihtiyacı duyuyor.
Hakan Balta konusunda neyi eleştiriyorsunuz onu da anlamıyorum daha iyisi mi var takımda yada türkiyede, adamın olmadığı yerde keçi o...
emre güngör de 3 maçtır orada iş yapan tek adamdı bence kolleri de bozamaz kolleri bozucak adam o değil o golde hata varsa vurduran servet ve tutamayan volkanda.ama kızmak elde değil çek cumhuriyeti o adamı o topa vursun diye tutuyor kadroda hani yıllardır vuruyor ilk üstünden kafa vurduğu defans bizimki değil...
Ki orda sahada boş boş gezen tuncay varken taça orta açan kazım varken tutarda emre ve baltaya rağmen kazandılar helal olsun kalan 9 a dersen insanlar da tepki gösterir aslında hatalı olan bendim sana cevap bile yazmamak gerekiyordu...

edit:evet kafa topuna çıkmadan adamı boz hakem de bassın penaltıyı burası türkiye ligi değil çat diye koyuyor adam kartı cartı curtu...
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
oyuncuların yeteneğini kaç kere milli olduğuyla ölçen bir insana saygım sonsuz.

oyuncuların yetenegı dıye saptırma olayı. bır oncekı mesajta ne yazmısım ? eğer emre tecrubelı olsaydı o hava topuna cıkmaz, adamı bozmaya calısırdı ... bu tecrubeyıde çat diye avr. şam. veremezsın adama. oyuncuların mıllı olmaları yeteneklerıyele de alakalı bırseydır.
Sosyal ağlarda paylaş

emre nin tecrübeli olduğunu kimse sana iddaa etmedi ki? sen direk astın adamı.. servet te sheva ya 145245 gol attırdı şimdi tek başına defans oldu adam , maç yapmadan hata yapmadan tecrübe kazanmak çok zor bişey, emre ye de görev düştüğü için oynadı..
bence elinden geleni yaptı ve milli takımda kalması ilerisi için faydalı olur daha çok oynatmalı terim onu.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
Genel konuştum şahsına demedim ben arda vs eleştirdi diye bir grup nedense sırayla GS den milli takıma giden bütün oyunculara sırayla bok atma ihtiyacı duyuyor.
Hakan Balta konusunda neyi eleştiriyorsunuz onu da anlamıyorum daha iyisi mi var takımda yada türkiyede, adamın olmadığı yerde keçi o...
emre güngör de 3 maçtır orada iş yapan tek adamdı bence kolleri de bozamaz kolleri bozucak adam o değil o golde hata varsa vurduran servet ve tutamayan volkanda.ama kızmak elde değil çek cumhuriyeti o adamı o topa vursun diye tutuyor kadroda hani yıllardır vuruyor ilk üstünden kafa vurduğu defans bizimki değil...
Ki orda sahada boş boş gezen tuncay varken taça orta açan kazım varken tutarda emre ve baltaya rağmen kazandılar helal olsun kalan 9 a dersen insanlar da tepki gösterir aslında hatalı olan bendim sana cevap bile yazmamak gerekiyordu...

sürü halinde davranıyorsunuz, farklı bır gorus cıkıncada , özellikle size ters düşen bir fikir ortaya atılınca, o fikri hemen çürütmeye çalışıyorsunuz. sorun şu ki , siz gerçekleri görmekten çok uzaksınız. ben futbolcu eleştiriyorum, siz takıma indirgiyorsunuz olayı. ayanaya bakın biraz, ne kadar salt bir mantıkla düşündüğünüz ortada. fanatiklikten biraz uzak durun.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
emre nin tecrübeli olduğunu kimse sana iddaa etmedi ki? sen direk astın adamı.. servet te sheva ya 145245 gol attırdı şimdi tek başına defans oldu adam , maç yapmadan hata yapmadan tecrübe kazanmak çok zor bişey, emre ye de görev düştüğü için oynadı..
bence elinden geleni yaptı ve milli takımda kalması ilerisi için faydalı olur daha çok oynatmalı terim onu.

bu adamı alsın malta,moldova,faroe adaları vs gibi maçlarda oynatsın. tecrube kazandırsın madem ınanıyorsa bu cocuga, ama emreden hem yetenek hemde tecrube olarak daha ıyılerı varken gider onu alırsa milli takıma ben burada eleştiri hakkımı kullanırım, hele ki at gozlugu ıle olaya bakan, savunmak ıcın savunma yapan bırılerı cıkarsa sızın gıbı bu daha kotu. cunku dogruları gormenız ıcın ya o adamın cok rezıl oynaması lazım, yada gs den ayrılması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...