Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir tavsiye topici olsa. O topic bu olsa

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Ben mesela şuna benzer oyunlar istiyorum. Sayayım tavsiye edin. Sonra başkası birşey isterse ona benzer şeyler tavsiye edilsin falan.

1) Lord of The Rings - böle dövmeceli savaşmacalı olanı
2) KOTOR
3) Age of Empires, Cossacks
4) GTA
5) Assasin's Creed
6) Ateş etmeli oyunlar ama böle aksiyon yani.
7) Hitman (sadece ilkini oynadım)
8) Thief
9) Sims

Bu tarz oyunlar arıyorum özetle.. Ve bunları söledikten sonra da bunları rahat rahat bana oynatabilecek bir laptop'un bana ne kadar patlayacağını tahmini olarak söylerseniz sevinirim. Tşk.
Sosyal ağlarda paylaş

Multiplayer komedi ? hönk ?
Giants'ın gayet güzel ve inanılmaz komik single player campaigni var, 3 ırkın da. İki kere düşünme git bul oyna. Armed and Dangerous tek campaign ama o da aynısının tıpkısı.

Third person strategy = oyunu gökyüzündeki metal el olarak değilde savaş alanındaki üniteler gibi avatarınla oynadığın türe deniyor
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Giants'ın gayet güzel ve inanılmaz komik single player campaigni var, 3 ırkın da. İki kere düşünme git bul oyna. Armed and Dangerous tek campaign ama o da aynısının tıpkısı.

Third person strategy = oyunu gökyüzündeki metal el olarak değilde savaş alanındaki üniteler gibi avatarınla oynadığın türe deniyor

Mantık olarak tersi olması gerekmiyomu :P Third person yukardaki el fist person olunca aşşaıdaki ünite olursun ne biliim xD
Sosyal ağlarda paylaş

elaidi said:
Ben mesela şuna benzer oyunlar istiyorum. Sayayım tavsiye edin. Sonra başkası birşey isterse ona benzer şeyler tavsiye edilsin falan.

1) Lord of The Rings - böle dövmeceli savaşmacalı olanı
2) KOTOR
3) Age of Empires, Cossacks
4) GTA
5) Assasin's Creed
6) Ateş etmeli oyunlar ama böle aksiyon yani.
7) Hitman (sadece ilkini oynadım)
8) Thief
9) Sims

Bu tarz oyunlar arıyorum özetle.. Ve bunları söledikten sonra da bunları rahat rahat bana oynatabilecek bir laptop'un bana ne kadar patlayacağını tahmini olarak söylerseniz sevinirim. Tşk.

1)NWN2 hoşuna gidebilir.
3)Rise of Nations.
4)Godfather: The Game.
5)Prince of Persia: Warrior Within eğer oynamadıysan. Playstation varsa God of War'ı yazmıyorum bile :P
6)Crysis, bioshock
5-7-8)Splinter Cell. Evet. :)
Sosyal ağlarda paylaş

-Dark_Angel- said:
Kaede said:

Mantık olarak tersi olması gerekmiyomu :P Third person yukardaki el fist person olunca aşşaıdaki ünite olursun ne biliim xD

Sacrifice'ı güzel yapan da o işte. Kaynak topla ünite bas olayını savaş alanından yapıyorsun. Herşey büyüyle yapılıyor, üniteleri "summon"lıyorsun. Gereken iki kaynak ruh ve mana. Mana kendi kendini dolduruyor (haritadaki ele geçirdiğin mana kaynakları bunu arttırıyor), ruhlari ise ya turbaşı neturallardan topluyorsun yada rakibin ruhlarını toplayıp kendi tarafına convertliyorsun vs. Direk normal direct dmg büyüleri veya devasa AoE büyüleriyle savaşa girebiliyorsun ama savaş alanında temsil edildiğinden aynı zamanda açık hedefte oluyorsun. Bu rakip için de geçerli. Oyunu zevkli yapan kısmıda bu. Hem türünün ilk örneği hemde en güzel örneği. Gidin metacritic puanına falan bakın anlıycaksınız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...