Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Field of Death mi? Noble Distinct mi? for LvL 40+

Aratorn

Öne çıkan mesajlar

Level 45ten sonra bulunulan noktada, noble district olsun, field olsun, eighlopain mountains olsun, questler bitiyor iş grinde kalıyor. Ya da grind yapmaktan çok daha yavaş bir şekilde getir götür yaptıran questleri yapmak zorunda bırakılıyoruz. Ya da field eiglopian noble arasında mekik dokumak gerekiyor ki bu da aşırı zaman kaybı oluyor.

Bu durumda OOC'ye "looking for mate to grind with level 49 conq" yazıp mob spawnı fazla olan yerlerde dakikada 1500 xp tadında takılabilir.

En hızlı xp alma yolunu bu olarak buldum. Zaman/xp ölçüsünde göz önünde bulundurduğumuzda grup questler bile çok az xp veriyor. Ancak itemlar için tomb questi yaptığımı bilirim.

Oyunu şu ana kadar zevkle oynadım. Ama bu grind meselesi acayip soğutuyor. Daha ne kadar devam ederim bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 58 guardian var bende su ana kadar questle geldim+Wanted grindlerini sadece 1'er kere yaptim yapmayin arkadaslar, 60 lara kadar rahatlikla questlerle gelebiliyorsunuz, 45 te quest bitti filan demeyin biraz daha dikkatli gecin bazi yerleri.lvl 58 im hala noble districtte sewers olsun catacombs olsun rahat 10 questim var bana sari..

Bir tavsiye lvliniz 38in ustundeyse Noble districtte hanin icindeki arena questlerini atlamayin,hem sonunda epic sword/shield etc.. sansiniz oluyor hemde cok guzel exp veriyor.Bu questler lvl 58e kadar gidiyor en son boss lvl 58 epic.
Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen daha çok xp kasarsın
ben lvl 40'dayken ranger başıma 3'er (3x 450xp) 3'er (3x 450xp) mob keserek dakikada 1500-2000 xp kasıyordum

KalamarSevgisi said:

Bu durumda OOC'ye "looking for mate to grind with level 49 conq" yazıp mob spawnı fazla olan yerlerde dakikada 1500 xp tadında takılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

baska bi yere dahada yazmıstım. PoM karakterim var suanda lvl73. oyunda cidden quest sıkıntısı var. ha elinizdeki quest ler bitiyor mu bitmiyor ama 4-5lvl yuksek quest ler oluyor genelde. benim icin sorun olmuyor acıkcası. nerf gelmedigi surece PoM kendinden 3 lvl yuksek 5-6 mob u cok rahat aoe liyor. grind acısındanda sorun olmuyor. Size tavsiyem eger grind yapma imkanınız yoksa dungeon ları group bulup bir kac kez yapın. hem iyi exp gelir hemde solo yapılacak questler kalır elinizde grind dan baydıgınızda onları yapar adam gibi exp alırsınız. wanted questleri geriye donme zorunlulugu hissetmediginiz muddetce kasmayın. yani inv dolar satmak istersiniz itemları (ki bence bosa zaman kaybı). guild ınızda yuksek lvl birileri varsa ve aoe grind yapabiliyorlarsa onlara yamanmaya calısın apprentice ile iyi exp alırsınız hemde grind spot ları domine etmis olursunuz. Tek basınaysanız genelde grup halinde grind yapanlar ustunuzden gecebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:
lvl 58 guardian var bende su ana kadar questle geldim+Wanted grindlerini sadece 1'er kere yaptim yapmayin arkadaslar, 60 lara kadar rahatlikla questlerle gelebiliyorsunuz, 45 te quest bitti filan demeyin biraz daha dikkatli gecin bazi yerleri.lvl 58 im hala noble districtte sewers olsun catacombs olsun rahat 10 questim var bana sari..

Bir tavsiye lvliniz 38in ustundeyse Noble districtte hanin icindeki arena questlerini atlamayin,hem sonunda epic sword/shield etc.. sansiniz oluyor hemde cok guzel exp veriyor.Bu questler lvl 58e kadar gidiyor en son boss lvl 58 epic.

katılıyorum şuan lvl 53 um hiç grind yapmadım tekrar edilebilir questleri 1er kere yaptım ve questlog um nerdeyse dolu,butun sehirleri bi tekrar gezin eminin bir sürü SARI ÜNLEM işareti ile karşılaşacaksınız
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
arcane said:
48 olduysanız hiç koşturmayın grind questlerini yapın Field'da.

Nerde bunlar?

Kuzey doğudaki Pascal Nouma ve şişko patateslerin olduğu yerin questleri var. Doğudaki büyücüleri öldürme questi var. Bir de 13 amulet questi var ki o soloda tek başına 1 level aldırır herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

bende su an lvl 59 um quest sıkıntısı pek olmuyorda bazen lvlınıza göre quest kalmayabiliyor. bi ara log daki questlertim hep turuncu ve kırmızıydı ama turuncu demeyin gayette yapılabiliyor. kendime kırmızı quest bile yaptım solo. lvl 58 de thunder river ve atzel questleri acılıyor. su an mountain de ve noble disrictte grup questlerim kaldı onlarıda yapınca sanırım 60 olurum sonra ver elini thunder river/atzel

main system de cok quest var lvl 55+ da ama orası tam bir işkence. en sonunda guildden yarıdm istedim de bi lvl 72 arkadas geldi onun sayesinde bitirebildim. bu arada main sytemin sonlarında undeadlerin oldugu bölümlerde bu soulpowder questinin oldugu kısımda ki lvl 60 bosslardan cok güzel itemler düşüyor. ben deathforce staff diye bi staff aldım dün tam necromancerlık necrolara duyrulurX( su an kullanamıyorum lvlım yetmiyor heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...