Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Update Notes - 9th of June

jungle

Öne çıkan mesajlar

Forme said:
Cuce said:
Forme said:
yalniz barbarin bokunu çıkartıyorlar her patch de açtiğima pişman ederler böyle giderse

boku zaten cıkmış,
daha doğrusu barbarın baktığı şeyin boku cıkıyo direk.

adam ediyolar sadece. ki bugdı düzeltildi.

hatta dual wieldlere cok yaradı bu patch oh miss gibi savage rage acıcam.

dual e dönelim bizde olmaz
sa bu kadar iyiyse :)

2handed in aoe sini hayatta birakmam :D ama elde dual sword un gorunusu de bambaska !
Sosyal ağlarda paylaş

Forme said:
senin castine bakıp zaten uzaklaşıyor stun aticağin zaman, stunların birisi yada knockback instant olsa anlarımda değil, talentlerine full vericem bakalım o zaman ne kaar hızlanıcak

Cast time pek de uzun değil. Clobber ve Stunning Punch'ı adamın yanında yapmaya başlarsan dümdüz koşarak kaçamıyor. Biraz ilerliyor ama yine de etkileniyor. Anca çok iyi zamanlamayla sprint atarak kaçabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
karısık gitmek lazım aslında, 2h den bi knockback/stun alıp gerisini dual wield abanmalı,

aslınd weapon swithc yapınca action barda swithc olsa cok super olur

action bar a atabiliyorsun onu, g5 in mouse wheel i sola itmesine atamistim onu, dualwield kullanirken, sirf cc icin 2handed a gecer ardindan hemen dual la devam ederidm lvl 20 lerde iken.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
Tek bir tuşa "Silahları değiştir ve action bar değiştir" atayabiliyor musun? Anlamadım ne yaptığını.

yanlis anlama pardon, ama gerek oldugunu dusunmuyrum. 2handed a gecmenin sebebi cc ler olmali ki talentsiz 2 tane cc geliyor zaten 2handed kullanmak zorunda oldugun yanlis hatirlaiyorsam.

asil tuslarima dual lari koyuyor, 2 tane de cc - 2handed - lar icin ayiriyordum, ama ben g15 ve normal klavyenin her tusunu kullanan bir ahtapot oldugum icin herkese uymayabilir (:D
Sosyal ağlarda paylaş

su anda reaver ağacında ok kadar cok active skill varki, ve hepsinin cd leri 1 dakka altında, hanı sırf onları verimli kullanmaa calışsan zaten bütün combat APM'ini bu işe harcıya bilirsin =)

berserker'ı ilerki patchlerden passive yapıcaklarmış, %40 altına düştüğünde otomatik acılıcakmış, aynı şekilde too man to count ta öle olucakmış. yalnız öle olursa too many to count cok güclü bi feat oluyo muhtemelen biraz kısarlar dmg multipier'ını.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
Mirage said:
Tek bir tuşa "Silahları değiştir ve action bar değiştir" atayabiliyor musun? Anlamadım ne yaptığını.

yanlis anlama pardon, ama gerek oldugunu dusunmuyrum. 2handed a gecmenin sebebi cc ler olmali ki talentsiz 2 tane cc geliyor zaten 2handed kullanmak zorunda oldugun yanlis hatirlaiyorsam.

asil tuslarima dual lari koyuyor, 2 tane de cc - 2handed - lar icin ayiriyordum, ama ben g15 ve normal klavyenin her tusunu kullanan bir ahtapot oldugum icin herkese uymayabilir (:D

Sacmalık bu tarz şeyler. SWG gibi olmuş. Düzeltirler.
( SWG'de 5sn cd koymuşlardı weapon değiştirmeye )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...