Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: İsviçre - Türkiye

Buyse

Öne çıkan mesajlar

11 haziran çarşamba.

çek sandım ilk burayı okumayın

"portekiz hezimetinden sonra çok kritik hale geldi. çekleri özel maçlarda dahil yendiğimizi hatırlamıyorum. hatta baya baya ezmişti adamlar. tabi nedved koller falan vardı o zaman.

bizim medya yine her zamanki gibi biz çok güçlüyüz falan diyor ama ben beraberliğe de razıyım. "

dananın kuyruğu lubos mişel li isviçre maçında kopar. ahmet çakar bu hakem batıracak diye çok iddialı
Sosyal ağlarda paylaş

puan tablosundaki yerimiz euro 96dakiyle aynı olacak.muhtemelen puanımızda aynı olacak ona yanıorum.1 puan falan alaydıkta.gorduum kadaryla bu avstrya puan alır polonyadan en kotu ihtimal beraberlik falan.turnuvanın tek 0 cekeni biz olmayalımda.romanya falanda 0 ceker insalah die dua etmekten baska bi care goremiorum su an.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında iyi de bi fikstürümüz var düşünülünce. finale giden yolda en zor rakipler almanya ve portekiz. diğer tarafta ise italya fransa hollanda ispanya var. tabi bu fikstür futbol oynayınca devreye girer bizde o yok malesef. inşallah bi şok olurda kendilerine gelirler tabi oyuncu seçimleride doğru yapılmalı..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bu saatten sonra hiç ümidim yok. Hem zaten isviçre bizden dünya kupası biletini de almışdı + ev sahibi şuanda + lubos michel.

Normalde şöyle bir kadromuz olsa zaten havada karada yeneriz de isviçreyi, işte.........

Volkan

Gökhan gönül-Servet-Adam gibi bir defans oyuncusu-Hakan Balta

Hamit-Aurelio-Arda

Nihat

Ümit Karan-Halil

Arda-Hamit paso ceza sahasına kesicek, nihat ortada adam eksilticek, uzaktan çekicek, servet ve adam uzun top geçirmicek, hava üstünlüğü kurcak. Zaten ofansif oynıcan artık, 2 maçı da kazanman lazım. Gruptan bir çık ondan sonra artık kim gelirse ona göre nihatı çıkarıp mehmet topalı ayhanı koy ortahasaya aurelionun yanına, savunma gücün ortasaha hakimiyetin artsın. Budur ya.

Terim bsg, nerde görülmüş sabriyle, mevlütle, semihle, gsnin belediyeye şutladığı emre aşıkla, gole giden adama tekme atıp da kendi kendine sakatlanan gökhanla manchester united taktiği yapmak.

Da işte gökhan g, adam, ümit karan, halil takımda yok, arda da numunelik bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gökhan gönül sakat olmaması Fatih Terim'in suçu değil,maç günü sinirle bende çok eleştirdim ama belli ki korkmuş portekizden kontra ataklarla hücuma çıkmayı denedi.Değişikliklerde biraz garipti ama yine de bekleyip görüp kendi dengimiz bi rakiple izlemek lazım takımı.Bir de o adam gibi defans oyuncusu vardı da adam mı almadı takıma yok yani bülentten sonra oraya ah işte bu bizim defansımız diyebileceğimiz bi oyuncu yetiştiremediler İ.Toraman dan çok umutluydum ama o da bekleneni veremedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Limbeck said:
puan tablosundaki yerimiz euro 96dakiyle aynı olacak.muhtemelen puanımızda aynı olacak ona yanıorum.1 puan falan alaydıkta.gorduum kadaryla bu avstrya puan alır polonyadan en kotu ihtimal beraberlik falan.turnuvanın tek 0 cekeni biz olmayalımda.romanya falanda 0 ceker insalah die dua etmekten baska bi care goremiorum su an.

Polonya ve Romayna iyi takım yalnız, hiç sıfır çekmelik takımlar değiller. Çok çok iyi bi Almanya'nın karşısında Polonya iyi görüntü vermedi ama aslında öyle değil. Romanya'nın ise ben o gruptan çıkabileceğini düşünüyorum, bu akşam sürpriz var derim.

Bize gelirsek, Portekiz iyi takım + biz kötü günümüzdeydik + korkarak çıktık sahata. Hiçbişeye şaşırmazdım da Fatih Terim'in korkmasına şaşırdım.

İsviçre'yi yeneriz. En önemli adamları Frei sakatlandı, sanırım oynayamayacak. Bizimkiler için onur mücadelesi bu maç, eskiden kalan hesaptan olmasa bile, Portekiz maçındaki kötü görüntyü düzeltebilmek adına onur mücadelesi. Bunun yanında bizim takım zaten İsviçre'den iyi. Hani futbolda herşey olabilir ama, futbolun o güzelliği dışında yenmememiz için bi ihtimal yok.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
Bir de o adam gibi defans oyuncusu vardı da adam mı almadı takıma yok yani bülentten sonra oraya ah işte bu bizim defansımız diyebileceğimiz bi oyuncu yetiştiremediler İ.Toraman dan çok umutluydum ama o da bekleneni veremedi.

Abi ben de onu anlatmaya çalıştım zaten, yok ki işte :(
Sosyal ağlarda paylaş

aslında vardı olabilirdi biraz şans tanınsaydı farklı gelişebilirdi bazı şeyler...
Can Arat vardı Fenerbahçede nerde şimdi?
Yasin vardı Fenerbahçede nerde?
İbrahim Kaş İbrahim Toraman beşiktaştan nerdeler
Galatasaray desen daha yenice kurtuluyor songdan tomas tan vs den hala yabancı defans peşindeler Can oynasaydı yada Yasin oynasaydı en azından kendi kalesine gol atmazdılar ŞL de biraz şans tanımak lazım 3 büyükler bu durumun sorumlusu gelecek vaadeden bütün oyuncuları alıp oturtursan tribünde kenarda sonuç bu olur.
Neyse Fatih Terim'i bir çok yönden sevmem ama beğendiğim bir yönü var hatalarından ders alan bi adam inanıyorum ki İsviçre maçında bambaşka bi türkiye olucak sahada gönül isterdi ki hazırlık maçlarında düzeltilmiş olsaydı takım ama daha herşey bitmiş değil belki 2002 gibi tekrar eşleşir bidaha yeniliriz portekize :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...