Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shareaza sorunsali

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Dun shareaza kullanmaya basladim, butun ayarlar dogru gozukuyor, sharingde 1gb civarinda dosya var, hala download hizim 4-5 kb'den yukari cikmiyor. Kazaada 12-13 gibi indiriyorum ama nedense cektigim hicbir lotr duzgun cikmadi simdiye kadar, 9-10 saniyeden sonrasi bozuk cikiyor surekli. Ya duzgun bir Return of the King indirilesi adres, ya da shareaza ile ilgili bir cozum lazim, deneyimli arkadaslar bir el atarsa sevinicem :)

(500'den fazla source var, max connections per file gibi birsey vardi onu da 100 yaptim, hala ne 3-4 kb'nin uzerine cikiyor, ne de soyle adam gibi 20-30 source kullanarak download ediyor.)[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sabah sorun vardı( 1 saat falan yavasladı) bendede simdi 20-23 le cekiyorum
256 adsl var(hız normal yani)

dc++ kullanıyorum valla :)
shareaza nin download hızı iyi degil diyor kullanan arkadaşlar[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
irc.ttnet.net.tr #gecevardiyasi
Sosyal ağlarda paylaş

794 source ile Return of the King vcd'yi 3kb'den hizli indiremiyorum, diger tum yurtdisi olaylarim sorunsuz gibi, kazaa downloadlar 10dan asagi gelmiyor source bolsa, falan filan.. Bazen 50-60 kisiye baglaniyor, ondan sonra yine yavas yavas 8-10a iniyor source sayisi, heralde arkadaslarin dedigi emule queue olaylarindan, bilemiyorum.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...