Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arcanum hakkında

kingpin

Öne çıkan mesajlar

arbalah fate point veriyor olabilir.
köprüye gitmeden once ;
1-)şehirde büyücüye git verirse buharlı motoru kır. sonra traderdan gears alıp şerife ver :)
2-)zeplinin kuzeyinde mağara var . girip hayaletle konus sonra arbalaha git, sevdim seni yaşlı adam de , mağaradaki hayalete yalan söyle, bilmemne's shack/hut cıkcak orda onu kesip arbalaha ver aleti.
3-)handa bankayı soyarım de. sonra şerif e banka soygununda yardım et. şanslıysan kasiyer kızımız kasalara kaçacak sende direk açıp paraları alacaksın. kimsede kızmıyor :)
keşke ilk smithy ve healing zımbırtısı yapanla başlasaymışsın çok rahat olurdu ylanız virgil e verirsen ölümüne spamlıyor çok uyuz hemmen bitiriyor stoğu.
Sosyal ağlarda paylaş

Normantown ne peki? Onu da açıklasanız? Ben normal oynadım, normantown eksik falan demedi indirdiğimde o eksik diyordu.

Ne ki normantown ayarlarda vardı sanki oyuna başlamadan?

Bir de şey var şimdi ben picklock skillimi apprentice yaptırdım işte training ile de bu skillse basınca aşağıda sadece 4 tane skill çıkıyor ve değiştirmeyi beceremedim. Mesela detect traps yerine piclock koyup soygun yapmak istiyorum ama koyamıyorum. Nasıl yaparım? İlla lockpick mi lazımdır?
Sosyal ağlarda paylaş

o stealth menüsü dediğin orda skiller cıkıyor lockpick için lockpickin varmı? varsa hotbara sürükle bırak ordan kullan %5 bonus da veriyor lockpicksiz olmuyor açtım oyunu denedim gelmişken bi ristezze yi kesitm 2 de guard indi yanında.. öpmek lazım balanced swordu (bide leather armoru) tabi 30 tane techpotion da cabası(gerekmedi gerçi).
bence tech skillerini doğru verip baştan başla charged ring taranta gidene kadar yapamıyacaksın nasılsa.
eğer hala levelın düşükse ilk başında assassin geldikten sonra hemen world mape gitme (virgil ötsün boşver) düz devam et 6-7 tane daha kurt kesersin.

bide yanlış haıtrlamışım galiba gereken gears bessie toon madeninde olabilir (ristezzeyede kamerayı değil bessienin ayakkabısını vermelisin)
Sosyal ağlarda paylaş

E ben kamerayı verip geçtim çoktan ne fark edecek ki? Bessie'nin ayakkabısını versem ne olacaktı?

Ayrıca Tarrant'tayım şimdi de Magnus bana katılmadı :( Yeşilsin diyo :P

Telgraf ofisini bulamıyorum şehrin hangi bölümündedir hatırlayan var mı? İlerlemem lazım.

Virgil de öldü bu arada yalnız kaldım. O köprüyü tutanları yapabildiğim bütün questleri yaptıktan sonra balanced sword yapmak ve iki tane buff potion içerek vede virgili dinamitle öldürme yoluyla feda ederek aldım ancak :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sequel

In a 2000 interview with Nextgame.it Tim Cain announced plans for an Arcanum sequel,[13] but these plans would not come to pass – Troika Games filed for dissolution on September 30, 2005.[14]

In September 2006, one of Arcanum's lead programmers and tri-founder of Troika, Leonard Boyarsky, divulged that the studio had originally commenced work on a sequel, going by the working title of Journey to the Centre of Arcanum, which would use Valve's Source Engine. Development was curtailed by disputes between Sierra and Valve, resulting ultimately in the project being shelved.[15]

arcanum demişken aklıma geldi :(
Sosyal ağlarda paylaş

lamerlikle alakası yok.büyücüysen harm kullanırsın arcanum da.onla yarışacak başka büyü yok.arcanum da büyünün gücü magic apt. na bağlı olduğu için sen geliştikçe oda güçleniyordu.

(beta benzeri bazı sürümlerde herkes harm yiyor normalde robotlar death knight lar filan ya hiç yada çok az yiyodu)
Sosyal ağlarda paylaş

Efficency/Mana Cost cinsinden daha güçlü.

Troika projeleri erken çıksın diye zorlanıp batmasaydı torment gibi bi iki efsane oyun daha gelirdi. Heralde en bahtsız oyun geliştirme firmasıdır troika.

Boyarsky de blizzde şu anda, büyük ihtimalle yeni mmoda çalışıyor. Troikanın asıl elemanlarından hiç biri işsiz kalmadı zaten, hepsi havada kapıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar çok kaliteli mmo varken ve bu kadar az kaliteli singleplayer rpg varken neden hala mmo yapıyorlar anlamıyorum. Yeni fikirleri yoksa efsaneleri döndürsünler ya. Planescape'in yenisini yapsınlar, Arcanum'un yenisini yapsınlar BG3 yapsınlar ne bileyim. Ama MMO domine etmemeli. İkisinde de eşit sayıda efsane oyun çıksın mesela ve singleplayer efsanelerini yapanları mmo projelerine verip singlelara çömezleri vermesinler. Bir dilek hakkım olsa bununla kullanabilirim o derece darlıyo bu konu beni :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...