Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyundaki Buglar

Aratorn

Öne çıkan mesajlar

paladin cok tırt bir mevzu, toptan silinse oyun distüründen bana koymaz.

bi uther paladin olsun o kadar. belki bu şekilde biraz kendini toparlar bu isim.

conquerer ise cok kral bi olay adam feth ediyor, yeri geliyor bufflarıyla kalbimizi feth ediyor, yeri geliyor kılıcıyla sahaları feth ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kafamdaki paladin imaji asil tankdir aslinda. Bir elinde kilici obur elinde kalkani sarsilmaz inanciyla vurur da vurur. Ne sihir ne de cc onun inancini, konsatresini bozamaz allah ne verdiyse vurur kendi capinda. Cevresindekileri de etkiler bu inanci gazlar bufflar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

wiki said:
The paladin is a holy knight, crusading in the name of good and order, and is a divine spellcaster. By definition and game restriction, paladins are always of the Lawful Good alignment. Paladin characters are expected to demonstrate and embody goodness and law - they are not supposed to lie or use poison, and some interpretations say they should use stealth, missile weapons, and other forms of impersonal warfare only as a last resort. Switching to any alignment other than Lawful Good or breaching part of the Paladin's code of conduct results in a loss of all class abilities. The paladin is a champion of justice and destroyer of evil protected and strengthened by an array of divine powers. Most of these powers relate to providing benefits to those around the paladin. These include healing and curing of disease, morale in combat and turning of undead. Most of the abilities are similar to but of a lower level than the cleric's abilities.
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
bug mı yoksa seviye farkı mı artık bilemiyorum da,

guardianla hiçbir knockback skillim çalışmıyor pvpde.
ama aynı seviyedeki barbarımın çalışıyor, skilleri aldığımız levela bağlı sanırsam bug değilse.

lvl kaçsın bilmiorum ama ben lvl 43 üm 48'e kadar düşürdüğüm oldu Pve de
Sosyal ağlarda paylaş

of çok korkunç bir bug oldu :

kimeryayıların başladığı köyde totem yoketme görevi var ya, oraya gittim, daha önce barbarımla da yaptığım için hemen giderim diyordum.

o sırada - oradaki bir spawn mıydı bilemem de - half giant diye bir mob geldi, 21. seviyeydi, ben de aynı seviyedeyim bir şey olmaz derken elit olduğunu farkettim 100 100 vuruşundan sonra, kaçmaya başladım.

normalde 6-7 sn kaçınca moblar geri döner, yok bu dönmedi. guardlar halleder belki diye köye koştum 20 sn kadar, yok o da olmayınca 4-5 dk kadar haritanın girişine koştum artık heyecandan.

çok kötü bir anı oldu :
Sosyal ağlarda paylaş

ascraeus said:
bende sınırsız stam pot var, işe yarayan tek bug o kalsın lol

Bende de var ondan. Old Redhouse. Vendordan üç tane aldım. Baktım benim çantadakilerle stack olmadı. Kim uğraşcak satmakla dedim içtim bir bi tanesini. İçmeme rağmen kaybolmadı. Diğer tüm old redhouse'ları çöpe attım. O bi tanesi hala duruyor. Dakka başı içiyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...