Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cs-condition zero yardım

NuKe

Öne çıkan mesajlar

ya 2. bölümde hostageları kamerayla çekmem lazım herhalde. Ama ne yapcaamı, nereye gitcemi bilmiom. Geçen varsa ne yapcamı söyleyebilir mi? Şimdiden sağolun[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başladıgında bi yerdesin orda altında kanalizasyon gibi bişi var elindeki kaynakla onun kilidini kopar aşağı in surune surune ilerle binanın altına gir .. binanın altında yukardan ışık gelen yerler var oralarda kamerayı kullanabilirsin ve bundan sonra telsizle merkeze bildirebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh forum kirliliği için sorry geçtim orayı. O aptal kaynagı bulamamıştım da :) Bu arada oyun bence guzel ama multiplayerının olmaması (ya da ben bulamadım) çok kötü. Olsa daha iyi olurdu.[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

YASAK! Forum kurallarını okumanı öneririm. Ama çok istiyosan kazaadan arat.[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hapise atıldığımız bölümde hapisten nasıl çıkılır ?

duvarı yıkıp yan hücreden bıçağı aldım
kapıya bıçakla vurup adamı üstüme çekmem gerektiği söylendi ancak her tarafa vurmama rağmen adamlar bana mısın demiyor...[signature][hline]Popeye, 06 October 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
urza bu siteden banlanıcak en son kişi sensin o konuda endişen olmasın cidden

Sosyal ağlarda paylaş

arcane bıçağı aldıktan sonra paso kapının önünde dur kapıya vur. adam konuşuyo kes şunu gibisinden sonra "tamam bunu sen istedin" gibi bişi diyo geliyo kapıyı açıyo seni dövmeye sende dalacan direk.[signature][hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla.. Biraz zıpla mıpla adama kufret. Eğer gelmezse oyun bozuktur. zaten alfa ya bozuk olbilir.[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

goruntuleri bence guzel diil ....[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çok iğrenç ya verdiğim paraya acıdım bazen oyunları kopya aldığıma sevinmiyorum da değil..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler daha mouseu tutmayı beceremeyen kro cdcilere inanırsanız ohoo :) Biz gittik o kro cdcilerden birine,aramızda konuşuyoduk "yaa şu cs:cz nezaman çıkacak" diye adam atladı ordan kendinden çok emin bi şekilde: "Çıkhtı(yumuşak k harfiyle). "Ben oynuyom." Adamda tam oynuyo ha "Ulan şurdan cıkanı ulannn ulan! AHA! BAKH BAKH AHA AHHA Ulenn
*DAN!*(ölür) Hasktr be! Bizim kefal arkadaşta atladı hemen aldı.[signature][hline]Kolayoyun Cloxinia UO Shard
-----------------------------------------
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de oyun iğrenç. Yapay zeka sıfır oyunda. Adamlar oldukları yere sabitlenmiş zaten. Koşma grafikleri iğrenç ötesi o yüzden sabitlemişler adamları heralde. Çünkü kafa vücuttan 2 metre önde koşuyolar güversin gibi eheh. Adamlar sizi takip etmiyo sniperlar mal mal bekliyo seni vurmak için :) Bizim ark bi bölüm oynadı onda seyrettiğim kadarıyla.[signature][hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...