Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garanti Türko

sg-1

Öne çıkan mesajlar

ya avrupa şampiyonasından soğudum, adamlar küp şeker reklamında bile futbol teması kullanmışlar, gına geldi, abidik gubidik ne kadar reklam varsa doldurdular tv ye.

garanti, türko reklam kampanyasıyla bi zamanın basketboldaki 12 dev adam tadını yakalamaya çalışıo, o zaman iyi vole vurmuşlardı ama her zaman aynı taktik işlemio. futbola her marka abandığından millet ambele oldu, tek bişeyi sindiremio. zaten süper dandik reklam o da ayrı konu.

ama şu açıdan bakmak lazım: en az reklamlar kadar bet bi milli takımız var. grupdan çıkma şandı yok kaldı ki bence puan alamadan döncekler gruplardan. o yüzden fazla sürmez zaten bu sıkıntı, normal reklam seyrine kavuşuruz.

biraz konu dışı olacak da o kadar milliyetçi hava insanı bi soğutuyo olaydan zaten, kişisel olarak klüp takımı başarılarını milli başarıya tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni yeni farkediyorum milli takımla ilgili ne kadar çok reklam olduğu.. hayır bi sürü klip de var sanırım dün gülben ergen in klibini gördüm bi de rapçı biri var kim bilmiyorum brz dinleyim dedim boğuldum resmen.. ne yapmaya çalışıyolar belli değil ki..arkadaşların da dediği gibi artık sıkmaya başladı.. cocacolanın reklamları yine de hepsinden iyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...