Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Donanım/Yazılım konusu

Qui

Öne çıkan mesajlar

büyük olasılıklar, grafikleri karşılaştırırsak bu sonuç gözüküo, kafadan directx 10 desteği yok bi kere (yanılmıyorumdur umarım)

conan grafikleri combat sistemi fln bayaa hoşuma gitti, lowda bile grafikler gerçekten güzel, gerçi view distance minimumda bende haliyle ama yine de NASA bilgisayarlarında oynamak son derece keyiflidir diye düsünüyorum.

Ama tabii sistemi iyi olanlar disinda almasin kimse, önermiyorum, iyi ve orta üzeri diye düşündüğünüz makineniz varsa kasıp da almayın, pvp yapamiosunuz (ortalama 25-20 fps ile oynuyorum, pvpye bakiyim dedim, necromancer mi demonologist mi ne haltsa petlerini cikarmis 2-3 tane, 2 kisi büyü yapti, 2 balta salladık fps 0 landı direk ,toplamda 8 kisi ya vardık ya yoktuk)

45 vs 45 savaşlar, end game hayalleri daha oyunun ilk günü tükendi bende, 1 seneden önce oynayamicam sanırım aoc, ztn o zmna kadar warhammer cikacak, onu denerim, daha sistem dostuysa buna hiç geri dönmem.

Adamlar MMO yapiolar, istenilen sisteme bak =(
Sosyal ağlarda paylaş

bugün bir yerden duyduğum bilgiler ışığında gidip lg flatron l1960tr aldım ve çözünürlüğü en üst seviyeye çıkarttım.aa8x,enable bloom,3.0 shader ve diğer her şeyi en yüksek seviyeye getirerek low da aldığımın dört katı performans aldım.

günün ipucu:hd3870 kartınız varsa high da alacağınız performans,medium ve low ayarlarından "çok" daha yüksek olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Apache said:
...,ancak büyük ihtimalle bu ay içerisinde amd bazlı ve oyunun patchi ile birlikte yamalarla optimizasyon sağlanacak ve nvidia kartlardan çok daha yüksek performans alınacak.

Ağzın bal yesin, hayır amd 5600, 8800GT var ama tam istediğim gibi oynayamıyorum. Low yapıyorum, daha da beter oluyor.

Bi de şöyle bi problem var, bilmiyorum başkasına da oluyo mu;

Her Exit yaptığımda, AOC error raporu veriyo saçma bi şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza said:
Apache said:
...,ancak büyük ihtimalle bu ay içerisinde amd bazlı ve oyunun patchi ile birlikte yamalarla optimizasyon sağlanacak ve nvidia kartlardan çok daha yüksek performans alınacak.

Ağzın bal yesin, hayır amd 5600, 8800GT var ama tam istediğim gibi oynayamıyorum. Low yapıyorum, daha da beter oluyor.

aynısı bende de oluyor ama sistemim intel
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza said:
Apache said:

işlemci nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

kaptan sikerks
intel core solo 1.86 mhz
1.5 gb ram
ati x1300 ekran kartı

ehehe ben (((o) oynarım bu oyunu.. ne biçim oyun üstüne bir de bilmem kaç para makina masrafı yaptırıyor.. sktrsin amk bak çok kızdım gidip kendime 9" eeepc alıp oyun hayatımı bitireceğim sanırsam (yalan lan yalan wow oynarım sınavlarım bitince ehueh)
Sosyal ağlarda paylaş

amd dualcore 4200+
2gb kingston ddr2 ram
ekran karti: 8500gt

bu sistemde ekran kartını deiştirip, palit 9600gt sonic alırsam bir sorun yaşarmıyım sizce?
bu kart ile ilgili yazıları okudum gerçekten bayaa iyi gibi gözüküyor.
oyun içinde gözle görülür bir performans artışı yaşar mıyım?
bu karta sahip kimse var mı?

(su anki sistemde pve yaparken low ayarlarda 20fps~ görüyorum, pvp hiç sormayın :))
Sosyal ağlarda paylaş

MadOrca said:
amd dualcore 4200+
2gb kingston ddr2 ram

bu sistemde ekran kartını deiştirip, palit 9600gt sonic alırsam bir sorun yaşarmıyım sizce?

(su anki sistemde pve yaparken low ayarlarda 20fps~ görüyorum, pvp hiç sormayın :))

aha işlemci ve ram aynı, ekran kartım ATI X 1950gt 512 lik. ama gel gör ki combatlarda saçmalayabiliyor :(:( tamam full oynayıp 70 fps almayım ama 4-5 fps nedir ya :(

edit: typ0
Sosyal ağlarda paylaş

MadOrca said:
amd dualcore 4200+
2gb kingston ddr2 ram

ben de beta sırasında almıştım palit 9600, daha önce palit 8600 sonic+ vardi, medium oynarken high'a terfi ettim. "gözle görülür bir performans artışı" yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...