Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Donanım/Yazılım konusu

Qui

Öne çıkan mesajlar

Ya oyun guzel de bu sistem gereksinimleri cok fazla. E herkesin de imkani yok 4 gb ramli 8800gt li makina yapmaya zaten benim desktopum yok laptopum var onda da 2 gb maksimum zaten onu da taktirdim. Ekran karti da upgrade edilmiyor laptopta. Aldim oyunu ama 7-8 fps ile oynanmiyor. Dondurucam accyi free monthdan sonra. Daha dusuk sistemlerde de calisabilcek bisi yapmaliydi adamlar bence
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:
Ya oyun guzel de bu sistem gereksinimleri cok fazla. E herkesin de imkani yok 4 gb ramli 8800gt li makina yapmaya zaten benim desktopum yok laptopum var onda da 2 gb maksimum zaten onu da taktirdim. Ekran karti da upgrade edilmiyor laptopta. Aldim oyunu ama 7-8 fps ile oynanmiyor. Dondurucam accyi free monthdan sonra. Daha dusuk sistemlerde de calisabilcek bisi yapmaliydi adamlar bence

recommended 2gb zaten, 4gb gerek yok ki alasın. orta seviye bir ekran kartıyla (9600gt) bile çok yüksek fps alabiliyorsun bunlar hep daha önce konuşuldu. wow da ilk çıktığında dünya üzerinde laptopinda oynayabilen yoktu saniyorum ama simdi biraz tuzlu bir laptopla AoC rahat oynanir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen sistemimi kabaca yazayım
Intel Core2 1.8
2gb ram
Anakart Asus P5B
Ekran kartı Asus EN7600gt silent
Bu sisteml ile oynanır mı yoksa düşük fps ve kasılma olurmu ortalama çözünürlük ve dier ayarlamalarda. Ve tabi en ölümcül soru 9600gt veya 8800gt almam performans olarak çok etkiler mi yoksa sistem 1.5 yıllık olduğundan kurtarmaya yetmez mi? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Hemen sistemimi kabaca yazayım
Intel Core2 1.8
2gb ram
Anakart Asus P5B
Ekran kartı Asus EN7600gt silent
Bu sisteml ile oynanır mı yoksa düşük fps ve kasılma olurmu ortalama çözünürlük ve dier ayarlamalarda. Ve tabi en ölümcül soru 9600gt veya 8800gt almam performans olarak çok etkiler mi yoksa sistem 1.5 yıllık olduğundan kurtarmaya yetmez mi? :)
bu sistemle bile mediumda rahat oynarsın ama istersen 9600gt alabilirsin, tabi ki performansi çok etkiler :)
Sosyal ağlarda paylaş

işlemci: intel core 2 duo E6550
2gb ram
anakart: asus P5B
ekran kartı: ATI Radeon HD 2900 XT

bu sistemle lowda bile 30 fpsnin üstüne zor çıkıyorum, crysisi full grafikte nerdeyse kasılmadan oynuyordum, bunda niye böyle oldu bi fikri olan var mı? ekran kartı driverını yeni güncelledim bi etkisi olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

tantun said:
Spiegel said:

recommended 2gb zaten, 4gb gerek yok ki alasın. orta seviye bir ekran kartıyla (9600gt) bile çok yüksek fps alabiliyorsun bunlar hep daha önce konuşuldu. wow da ilk çıktığında dünya üzerinde laptopinda oynayabilen yoktu saniyorum ama simdi biraz tuzlu bir laptopla AoC rahat oynanir.

olay orada zaten tuzlu laptop alacak durumu olmayanlar napıcak? tabi ki oynayamıycak, daha çok end userın kullanabileceği birşey yapılmalıydı bence, tamam bu çok iyi guzel de, target kitlesini kısıtlıyor böyle yüksek sistem gereksinimleri
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:
işlemci: intel core 2 duo E6550
2gb ram
anakart: asus P5B
ekran kartı: ATI Radeon HD 2900 XT

bu sistemle lowda bile 30 fpsnin üstüne zor çıkıyorum, crysisi full grafikte nerdeyse kasılmadan oynuyordum, bunda niye böyle oldu bi fikri olan var mı? ekran kartı driverını yeni güncelledim bi etkisi olmadı

Bende de aynı ekran kartı var open-beta'nın başlarında millet cam gibi oynarken ben oynayamıyodum.Sonradan düzelmişti gerçi ama ayrı sistemleri olup bu ekran kartına sahip olanlarda hep bir problemler çıkıyor.Yarın oyunu aldığımda yine soruna yol açarsa ekran kartını değiştirip deniycem.ati alan aklıma kakıyım zaten :S
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
Bence tüm sorunlar güncel sürücülerle alakalı. 2 gb ramli, çift çekirdekli. 8800gt veya bir alt versiyonlu ekran kartlı bir bilgisayar rahatlıkla oynayabilmeli.

rahatlıkla oynamakdan ne anladığınlada ilgili bu mevzu 70 fps ortalama full detail 2560 x 1600 oynamak isterse adam bu sistem kaldirirmi

ama 40 fps lerde 1200x çözünürlüklerde oynamaya razıysa sistem baya hafifler heralde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...