Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacking

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Karag8z said:
DeathLord said:
valla bende orjinal norton vardı full update o şekilde hacklenmiştim sonra 2. hackten sonra avast kurdum birsürü trojan bulmuştu...

Aynen, vatandaşın birisi hesabıma girmiş. Allahtan 3rd bir program çalıştırmış, speedhack olduğunu düşünmüş GM ler hesabı kapatmış. Bende duacıyım kendilerine. Hesabım kapandığı için eternium rod hariç hiç bir şeye dokunamamışlar. O rod ta umarım kötlerine girmiştir.
BTW AVG nortonun bulamadığı 9 tane trojan bulmuştu. şu an sadece Kaspersky kullanıyorum ve halimden memnunum. Oyunu bıraktım ama olsun.

Öyleyse burdaki kötlerine girmiştir yazısı neden aynı sansüre tabi tutulmamış ?!

Edit:Neyse zaten burnumdan soluyorum bu hack yüzünden dahada polemiğe girimiyicem.Şirkete geçiyorum hadi eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Sansürleyip yazdığım küfürle uğraşacağana (üstelik birinin şahsınada yazmadım) mesajıma yapıcı bir cevap yaz.
Forumlardaki küfürleri takip etmeyi becerip beceremediğinizi geçtim hadi.

Not:O balık zımbırtısını yazana söylüyorum: Konuya yanlış açıdan bakıyosun örneği alışveriş merkezindeki güvenlik görevlisi olarak vermeliydin.

Edit:Polemiğe girmiyicem diyorum ama yazdığınız mesajlardan dolayı esas yazdığım konudan uzaklaşıyoruz.Gizli soruyuda değiştiricem şimdi accdeki umarım bu lanet olası olay bir daha başıma gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Hey allahımya konuyu bıraktık neleri tartışıyoruz.Kardeşim forumlardaki denetçiler küfürleri görüp ayıklıyosa bu da bir nevi güvenlik görevlisi işi gibidir.Ha kapıda bulup ayıklamışsın ha içerde.Bu senin görevindir zaten gözden kaçırmıyıcaksın.

Balıkçı zaten göldeki her balığı tutmak gibi bir derdi olmadığı için gözden kaçırsa bile uğraşmaz.Aradaki fark bu !
Sosyal ağlarda paylaş

Hesabının hacklenmesi dolayısıyla şu anda sinirini burdan çıkarmaya çalışıyorsun.

Bu bir yere kadar tahammül edilir, herşeyin bir sınırı var.

Zaten karakter hırsızlığı, hack ile ilgili onlarca başlık var, arama yaptığında rahatlıkla görürsün.

Bence daha fazla konunu saptırma, kilitlenmesine de neden olma; açıkça anlatıldı sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun öncelikle. Sadece 20 nw cloth'la kurtardıysan çok şanslısın zaten.

Önerim 24 saat dolar dolmaz temiz olduğunu bildiğin bir makinadan (arkadaşının makinası falan) girip oradan gizli soruyu ve şifreni değiştirmen. Yani "hackleyen"lerden önce ulaşman hesabına.

Sonra da kendi bilgisayarını temizle işte. Artık virus scan mi yaparsın yoksa direk format mı basarsın orası senin bileceğin iş.

Sansür konusuna gelince, Gangren'i boşa suçlama derim. Ben de başka bir bölümde (ve en belalılardan birinde) mod olduğumdan biliyorum. Bize özellikle belirtiliyor. Bu tür küfürler yasak. Sansür olup olmaması hiçbir şeyi deiştirmez. Sansürlüsü de yasak, sansürsüzü de yasak. Uymayan kişinin de öncelikli olarak mesajı silinip sonra uyarılıyor ki yapılan da o olmuş. 2 harf değiştirdim 1 nokta koydum sansür oldu küfür gitti gibi kandırmacalara gelmiyoruz, gelmememiz gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hacklendim bende 3 ay önce geri almam 5 hafta sürdü ilk başta 10 kutu 20x item yolladılar 200 den fazla item ench malz veya mat gitmişti karakterde 5k gold vardi herşeyi aldım gold ve t5 gloves vermemişlerdi onlar için bi daha ticket attim ve geri aldım ve trojandan hacklenmiştim addondan değil. Geçmiş olsun herşeyini verirler mrk etme bence :D
Sosyal ağlarda paylaş

bende hacklendiydim badgeler dahil herşeyi geri veriyolar...neticede adam senin söylediğin miktarı geri vermiyo kayıtlara bakıyo neyin var neyin yok geri veriyo sana...
ben greater planar essencelar-primal water-badgeler bide goldların peşine düşmüştüm diğer itemları enchant malzemelerini söylememiştim bile...bide baktım adamlar istisnasız herşeyi geri yollamışlar

dedim helali hoş olsun verdiğim para size :D
Sosyal ağlarda paylaş

GM insiyatifinde değil zaten.

Eğer adam eşyalarınızı vendora sattıysa veya sildiyse herşeyi geri alabilirsiniz. Ama adam hiçbirşeyi atmayıp AH'den sattıysa, başka chara gönderdi ise yani gold ve itemler hala oyun içinde duruyorsa sana geri veremeyor. Çünkü o zaman resmen dupe yapmış oluyor. Bu sebeple soulbond olan herşeyi alabiliyorsunuz genelde. Ama onlarıda disench ettiyse adam gene alma ihtimaliniz kalmıyor çünkü o itemin ench malzemeleri oyun ekonimisine girmiş oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...