Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fantasy Football Euro 2008 PatiLig

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Darqainu said:
ben rusyanın kalecisini seçtim :)

rusya bence 3 maçta gol yiyecek baya..
kalecileri iyi olabilir ama iyi kaleci olduğu için koyulmaz. daha az gol yiyebilecek kapasitede takımlara bakacaksın. çekler, almanlar az gol yiyicek yani bence.

şimdi rusya 1-2 gol yiyerek gruptan falan çıkarsa fena fail olurum. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Akinfeev'i almıştım, çok yetenekli bir kaleci. Üstelik de defans hatasından bol bol şut gelecek kurtarır. 2 golde 1 puan düşüyo 3 kurtarışta 1 puan artıyo, bence avantaj sağlar :)İlk maçta Akinfeev sonrasında Cech koruyacak kalemi, ötesine para yetmiyo zaten.

Ancak Cech'e param yettiği için değiştirdim şimdi. Baros'u satıp Zurawski'yi alınca para geldi. Bir de yedeğimi değiştirdim. Çeklere biz gol atamayız kolay kolay bu kadar kalitesiz futbolla. Portekize de bizden çok direnirler heralde, 2 gol yese bikaç kurtarışla telafi eder heralde.

O değil de yanarım da Podolski'yi başta alıp sonra para yetmiyo diye çıkardığıma yanarım. Adam coştu resmen. Ronaldo sevdasına bir de Lahm'a yer açabilmek için Podolski'yi sattık. Adam oynamıyodu kendi kulübünde hep yedekti, milli takımda da oynamaz diye düşündüm, iyi halt ettim.

Ballack'ı da eskiden ofansif ortasaha oynatırlardı şimdi daha geriye çekmişler, deli goller atardı Ballack o zamanlar ona güveniyodum. Gençlere yer açsın diye geride, benim takım batırdı elemelerde heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
BulletRide said:
Kaleye Cech'i seçmeyeni dövüyorlar sanırım ?

alakası yok.cekler diger 2 macta gol yer.bizden ve portekizden.
gaza geldi millet ilk macta cok puan alınca.
pletikosa yla aynı durumdalar iste
lehmann ı aldım ben.3 macta gol yememe sansı bile var almanların bence

Yok ajan ilk maç gazı değil, daha maçlar başlamadan Cech'e abandı millet...Ki bende alanlardanım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
iyi ki degistirmisim basta cech i lehmann dan 10 puan geldi :)

Lehman ne kadar yaw pahalı değil mi o, almaya çalıştıydım da alamadım. Ama niye alamadım hatırlamıyorum, param mı yetmedi yoksa kontenjan mı diye.

Almanya zaten bu turnuvada (ve genel olarak) favorim benim. Severim adamlarını, Ballack hastasıyım zaten o yüzden her seferinde abanabildiğim kadar abanıyorum kontenjandan da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:
Transfer olayı nasıl oluyo? Şimdi daha oynamamış bi oyuncumu değiştirsem aldığım oyuncu mu oynar yoksa takımdaki mi? Yani transferler bi sonraki grup maçlarında mı geçerli oluyo?

Bunu mail atarak sordum. Şöyle. Şimdi yapacağın değişiklikler matchday 1 bitince (tüm grupların ilk maçları oynanınca) aktif oluyo. Her matchday in puanlaması ayrı toplanıyo. Yani tutup 3 puan almış bi adamı deiştirirsen şimdi onun puanını kaybetmiyosun, bisoraki matchday'de o adam oynamıyo yerine gelen oynuyo takımında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...