Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

healerlar hakkında öneri

Asgard

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar malüm finallerde bitti evimede döndüm artık wowa dönme zamanı 1 yıldır ara vermiştim oyunda ne oldu ne bitti pek bilgim yok ama healer istiyorum az bucuk raid genellikle hc instanceler yaparım shaman ve ya paladin arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz?hangisi iyi iş görür?arkadaslara soruyorum msn den genellikle eşit cvp lar geliyo yarısı shaman yarısı pala diyor kararsız kaldım :S lütfen gereksiz dalga gecme amaçlı cvplar gelmesin diger topiclerde oldugu gibi.cvp veren arkadaslara simdiden tesekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

benm shammy war resto son 1 2 aydır resto oynuorm 70 olduğum gibi resto oldum
lvllarken ench muthiş zevkli onune geleni eritiosun ama işte resto olduktan soora biraz zorlaşıo ve sıkıcı olmya baslıo
gelen kesio giden kesio bi sure için
ben şimdi biraz gear kastım artık okdr cabuk kesemiolar tanklıorm baya uzun sure adamları
raidlere gelince simdiye kadar kara za ve gruul yaptım
gozunun onunde sarı cızgı gormekten baska bişi yapamıosun chain heal spamlıosun surekli ama ben cok memnunum oda baska bi mesele tabi ozellikle imp ghost wolf ve ASTRAL RECALL cok kolaylaştırıo oyunu bnm için
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
sen shaman mı paladin mi demişsin ama, benim önerim priesttir :)

horde için mesela undead male priest açarsan, casting animasyonları da über. Acayip tatlı oluyor oynaması.

Ha ikisi arasından herhalde tercihim paladin yönlü olurdu. Pvpsi de var bu işin :)

Priest en zevkli healer class tartışmasız ama bence shamanlar pvpde paladinlerden daha iyiler. Özellikle 2v2 arenada warriorlarla baya iyi iş çıkartıyorlar. Zaten bglerde de gerek elemental gerek enhance gerek resto çok başarılı.

Tepesi kel, saçları arkaya uzatmış UD male priest FTW! ZA staffı da çok yakışıyor xD Bir de turuncu t-shirt bulacaksın ona xD
Sosyal ağlarda paylaş

Arenada bence paladinler shamandan daha bir ileri gibi. Tabi ki takıma göre değişir. Paladinde, shamanda, priestte arenada rahatlıkla yer bulan classlar.

PvE/BG içinse geari olan her healer iş yapıyor. Önemli olan senin hangisinden zevk alabileceğini kestirmen.

Ben paladin açmıştım. 70 olduğumdan beri hala holy (S4'le ret yapmayı düşünüyorum ama...) Şöyle söyleyim. İnsan belli bir şeyden sonra artık bende kafa göz dalayım istiyor. Paladin için bu biraz zor. Tabiki raidlerde, pvpde yüksek dmg yapabilen "nadir" paladinler görüyoruz ama genel anlamda yer bulman çok zor oluyor. Çok fazla instance yapan birisi değilim ama hayatımda hiç bir ret paladini ne HCde ne de normal instancelarda gördüm. Ha tanklık yapabilirsin ama dediğim gibi insan "biraz da ben koyam ezem geçem" istiyor (en azından ben).

Shaman ise 3 specide her alanda kullanabiliyor nerdeyse. İstersen healer olup paladin gibi her alanda yer bulabilirsin. Sıkılırsan da dps build yapıp kafa göz dalarsın.

Priestte hemen hemen aynı. İster shadow ol (ki 5 man instancelar için bence harikalar) istersen holy ol en kral sen healle.
Sosyal ağlarda paylaş

@Dynun; priestin olayı healing doneda tüm classları geçmek vs. değil, raidde skill gearı konuşuyor priestin, prayer of mending'iydi, coh'uydu, shieldiydı vs. hayat kurtaran spell'ler. Ayrıca mana effency bakımından priest çok iyi. (paladinden sonra belki manasını en tasarruflu kullanan healer class) Ben SSC'de Vashj denerken priestin farkını görmüştüm en çok. Hatta şöyle söyleyeyim, 2 seneye yakın rogue oynadıktan sonra beni saran ve rogueu bıraktıran class priest oldu. Üstelik blood elf olmasına rağmen :P , herhalde UD male olsaydı priestim şu an hala onunla oynuyor olurdum.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Bence shaman aç, hem sıkılırsan enhance ya da elemental olarak da raidde yer bulabilirsin rahatça hem de pvpde bu aralar paladinden daha revaçta resto shammyler. Ayrıca setleri daha karizmatik ve gay gibi durmuyorlar :P (Tabii bu son söylediğim horde için geçerli)

Walla bana göre röfleli saçlı be male'lar bile human male'lar kadar gay durmuyo :)

Herneyse asıl konuya dönecek olursak, shamanmı palamı demişsin. Ben priest olarak druidi tercih ediyorum :D

Çok ciddiyim.. Ne kadar online oyun oynadıysam, istisnasız hepsinde priest oldum "ihtiyaçtan". Gelenek wow'da da bozulmadı, classımla ilgili bi sorun yok oldukça severek oynuyorum.. Beni geçen bi shaman olmadı henüz, varmı bilmiyorum eşdeğer gearda yapabilecek (Paladinler daha çok zorluyor fightına göre).. Ama içimde bir ukde varki druidlere karşılık anlatamam :) belki mandaları çok sevdiğim içindir ama eğer seçme şansım olsaydı druid olmak isterdim. Arenası kesinlikle daha keyifli, raidlerdede hayat kurtarıyolar. Seçimim kesinlikle druid olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

@cellobello; /dance yazmadığın sürece human'larda problem yok :P , horde'dum yıllardır bunaldım human male warrior açtım, testesteron harikası. Bir de işin komik tarafı orc shaman'ım vardı ona çok benzetiyorum, duruş, yürüyüş, animasyon ve setlerin üzerine oturması bakımından. Sürekli ally olduğumu unutup "??lvl Ally here" tadında repliklerim de oluyor generalde, jeton sonradan düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ana karakterim druid, bir mage ve bir rogum da var ve üstleri gayet iyi durumda. Druidimle SW'e kadar olan herşeyi yaptım. Derken shaman kasmaya başladım, druid ve shamandan aldığım zevki mage ve rogdan almadığımı farkettim. Hybrid classlar bence WoW'un anahtar noktaları ve shaman gerçekten güçlü bir class birkaç dezavantajı hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
@Dynun; priestin olayı healing doneda tüm classları geçmek vs. değil, raidde skill gearı konuşuyor priestin, prayer of mending'iydi, coh'uydu, shieldiydı vs. hayat kurtaran spell'ler. Ayrıca mana effency bakımından priest çok iyi. (paladinden sonra belki manasını en tasarruflu kullanan healer class) Ben SSC'de Vashj denerken priestin farkını görmüştüm en çok. Hatta şöyle söyleyeyim, 2 seneye yakın rogue oynadıktan sonra beni saran ve rogueu bıraktıran class priest oldu. Üstelik blood elf olmasına rağmen :P , herhalde UD male olsaydı priestim şu an hala onunla oynuyor olurdum.

aynen çok iyi bi holy priestı 2 resto shamana değişmem shaman olmama rağmen. t6 seviyesinde inanılmaz çoşuolar. circle of healing yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...