Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Race Driver GRID

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Bone said:
olsa bindiremezdin zaten.

o kadar emin konuşuyorsun ki, kendimden şüphe edicem, sanki Need For Speed 2'yi oynayıp zamanında ezberlememişim gibi...

hani gerçekten böyle bir catchup sistemi olduğunu düşünüyorsan kaynak gösterirsen sevinirim.
tur bindirdiğin bir oyunda catchup sistemi olamaz çünkü.

Catchup sistemi var diye normalde 200kmh ile giden araba 400kmh'ya çıkmıyor herhalde. Varsın %10-15 artsın hızı yada biraz daha fazla. Yeterince hızlıysan yine tut bindirirsin. Catchup var mıdır yok mudur hatırlamıyorum ama 'tur bindirdiysen catchup yoktur' pek yalan bir argüman olmuş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel arkadaşta direksiyon fln var paso free drift yapıoz
3dk 5dk acayip zevkli oluyor
yarışları harbiden zor hiçbir yere çarpmamak gerekiyor accuk bile kaza yapınca hasar alıyor 3 5kere motoru patlatmış 2 3kere direksiyonu kitlemiş biri olarak söylüom :F
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
kurdum 20 dk oynamaya çalıştım sonra da küfür edip kapattım... -.-'

grafikler inanılmaz. oyun gerçekçiliğpi harika. ancak çok gerçek olmuş..

biz NFS den böyle görmedik küçüklüğümüzde, duvara sürtünce devam ediyoduk. Burda böyle diil, duvara sürtünce tamponu bırakıyosun yerde.. car dmg olayında zamanının ern meşakatli oyunlarından biri NFS porche tu. o bile kasıyodu. LAN LAN LAN GİTTİ YAN TARAF offf para basıoz sanki vs diye gayet dikkatli oynamak zorunda kalırdık ama sağa sola azcık çarpmak sürtmek oyunu bitirmezdi.. grid'de ise çarpmak gibi bi hakkınız yok. aynı zamanda bu da yetmezmiş gibi arabayı döndüremiyorum ben. el freni normal fren vs. napıcamı bilemedim resmen..o grafiklerle most wanted tarzı bi oyun olsa aylarca oynarım sıkılmam..
Sosyal ağlarda paylaş

yarista birinciyken veya bitise az kala yaptigin kazalarda replayden flashback yapip kaza yapmadan onceki haline donebiliyosunuz bu arada. onu ben bi 10 yaristan sonra falan farkettim baya yararli bisi. her yarista 5 hak veriyo, ki le mans gibi yarislarda bile yeterli oluyo nerdeyse o sayi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
Bone said:
olsa bindiremezdin zaten.

o kadar emin konuşuyorsun ki, kendimden şüphe edicem, sanki Need For Speed 2'yi oynayıp zamanında ezberlememişim gibi...

hani gerçekten böyle bir catchup sistemi olduğunu düşünüyorsan kaynak gösterirsen sevinirim.
tur bindirdiğin bir oyunda catchup sistemi olamaz çünkü.

Catchup sistemi var diye normalde 200kmh ile giden araba 400kmh'ya çıkmıyor herhalde. Varsın %10-15 artsın hızı yada biraz daha fazla. Yeterince hızlıysan yine tut bindirirsin. Catchup var mıdır yok mudur hatırlamıyorum ama 'tur bindirdiysen catchup yoktur' pek yalan bir argüman olmuş bence.

NFS 2'de catch up'in babasi var. abimle oynardık split ekran ile, adam bana fark atardı ama en iyi tur zamanlarını hep ben yapardım. sonrada çözmüştük olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz arkadaşın bilgisayarda 24' lcd'de Logitech Driving Force Pro ile 900 derece dönüş açısı ile oynuyorduk.

Daha doğrusu bizim arkadaş taksici gibi vites attığı için kopup yarılıyorduk, o da zaten pati falan atıp seyircilere çalışıyordu oyunda eheuhe.
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:
Demin elemanın biriyle drift yaptım güzel oluyormuş. Oyunun org. olması şart deil.

oha gerçekten mi??

grafikler deli güzel 8800gt yetemiyor bu oyuna zaten.
lemans yaptım bende 12dakkalık kollar iptal şu an
da siz 900 desteklio demişsiniz benim oyunda 180den fazla dönmüo direksiyon? arabadan arabaya değişiyor mu acaba

bide oyundaki gerçekçilik arcade olayını çok güzel ayarlamışlar. ne nfs gibin gaza bas git olayı var ne de gtr gibi ideal çizgiden çıkınca apışma olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...