Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başka accounta karakter transferi ile ilgili bir soru

DadashNik0F

Öne çıkan mesajlar

Bende ACC transfer yapmak istiyorum charı birisinden aldım şu anda hacklenmiş durumda form doldurup blizzard'a yolladım. Charım geldiğinde paid char yapmak istiyorum başka acc ye.bir kaç sorum olacak.
1 - Acc ismi değişik olmasında bi sakınca varmı ? (Mesela şu anki ID 123456 yeni alacağım WOW acc'sinin ID 654321 gibi )
2 - Gizli soru ve cevabının değişik olmasında bir sakınca varmı ? Yani şu anda ki ACC'nin gizli sorusu ile transfer edeceğim ACC'nin gizli sorusunun aynı mı olması lazım.
3 - Yeni WOW paketi alıp charı yeni pakete aktarabiliyoruz mu ?
4 - CD key'ler deişmiş oluyormu ? Hacklenmeye karşı. yani eski sahibi örneğin tekrar charı almaya kalkarsa eski CD key'i yazıp geri alabilirmi charı ?
5 - Mesela blizzard'dan acc yi açarken isim soyisim gibi bilgiler istiyor. Bu bilgilerde sadece soyadı mı deişik olması lazım yoksa isimle beraber mi değişik olması gerekiyor.?

Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:
Karakterinin mail box ına baktın değil mi? Yani yahoo, hotmail vs. değil, oyun içindeki mailbox.

not: Muhtemelen şu anda karakterin kitlidir, transferi iptal edip, mailbox ı boşaltıp, tekrar başlatacaksın işlemi.

yok yok hallettim chara girdim mail gelmişti oyunda :) Boşalttım maili aktarımı tamamladım. teşekkür ederim. Yani şu anda charım yeni acc de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...