Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampirli oyunlar...

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

masquerade'de multi var mıydı?
hmm olsa da zevksiz olur ya..

Zar zor saate karar verilir. Kiminin işi vardır, kimi o saat gelemiycektir, kimi şu kimi bu...
İki kişi ilk girer beklerler iki kişi daha gelir.. Biraz daha beklerler diğer ikisinin gelmesini için, ama biri eker diğerinin işi vardır..
Az sonra 6 kişi toplanır oyunun başında..
Ama 1 kişinin işi çıkar, diğeri uykusu gelir, bir başkasının da bağlantı problemi çıkar..
Bu yüzden geri kalan üç kişiden biri sıkılır gitmeye karar verir..
2 kişi sap gibi ortada kalır oyun yalan olur..

Benim FRP tarzı oynadığım her oyunda yaşadığım olay budur..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam masquare din mp modunun en önemli özelliği dm'lik desteklemesiydi...[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına"
Sosyal ağlarda paylaş

Redemption

netten çekmek isteyenler için torrent linki ben burdan indirdim.

hmm ben klavyeyi sadece vampir yeteneklerini kullanmak için kullanıyorum gerisi mouse

bir soruda ben sorayım şu manipulation ve apparance falan tam olarak ne yararı var bunları öğrenebileceğim bir kaynak var mı official sitesinde göremedim readme falanda yoktu cd'de

[Bu mesaj Mosquito tarafından 09 February 2004 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hitoyun.com/onincelemeler/onincelemeler.asp?oyun=vamptmb&sayfa=1

işte oyunla ilgili baya bi aciklama ve ss nin oldugu yer birde altta oradan aldıgım bir yazıyı kopyaladım bi okuyun ağzım açık kaldı valla

Oyundaki diğer karakterler de son derece iyi tasarlanmış gibi görünüyor. Bana öyle geliyor ki yapay zeka olarak şimdiye kadar yapılmış en iyi RPG oyunlarından birini oynayacağız. Oyunu yapan gruptan Leonard’ın bu konudaki bir esprisi bize birçok şey anlatıyor: ‘ Bir adamın gencecik kızkardeşinin tazecik kanını içtiyseniz, adam kollarını açıp hoşgeldin diyerek sizi karşılamayacak, emin olabilirsiniz.’. Ayrıca oyun yapımcıları, karakterlerin yüzlerinden onların o anda neler hissettiklerini anlayabileceğimizi söylüyorlar. Yani eğer Leonard’ın bahsettiği gibi birinin kızkardeşinin kanını emdiysek, adamın bunu öğrenip öğrenmediğini anlamamız için onunla konuşmamıza gerek kalmayacak. Sadece yüzüne bakacağız ve kaçmaya başlayacağız. Bu kadar iddialı sözler bizi ister istemez en önemli soruya getiriyor: Oyunun grafikleri gerçekten de bu kadar iyi olabilecek mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...