Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan Şükür Galatasaray'dan ayrıldı

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

valla kulup ve taraftar hakan sukur için herşeyi yaptı. artık bunun üzerine hakan'ın galatasaray kulubune ne bi kırgınlıgı olabilir, ne de baska biseyi.

bırakacaksan simdi bırakıcaksın. gec de olsa adına yakısır olacak. yok gider katar'da cuvalla para kaldırırım dersen, ne halin varsa gör yani.
Sosyal ağlarda paylaş

hakan şükürün iki tane cip vakası var ilki türkiye avrupa şampiyonası elemelerinde gruptaki son maçta maçtan önce söylendiği kadarı ile soyunma odasında Haluk Ulusoydan cip istemiştir kendisi ,hehe diyip geçiştiren haluk ulusoy bu yüzden yıllarca cipler verilmedi diye basının diline malzeme olmuş en nihayetinde mercedes firmasının sponsorluğu ile badireden kurtulabilmiştir.
İkinci cip vakası uefa finalinde maçtan önce soyunma odasında fatih terimden karısının bmw cipini maçı kazanırsak bana verirmisin hoca diye istemiş ,fatih terim maçtan sonra sana cipi vermiyorum parasını vereceğim git kendine cip aldeyincede salya sümük basına koşup banane ben illa o cipi isterim diye terim aleyhine veryansın etmişti.
Her iki cip hadiseside görüldüğü üzere kritik maçlardan önce muhataplarına hayır deme şansı bırakmadan emrivaki yapmaktan ibaret.İşin en garip tarafı cip cip diye ağlarken türkiyenin en çok kazanan futbolcusuydu ,ondan fazla para alan olsa olsa hagi vardı bir tek
şimdi aklıma geldi ilave edeyim ,hakanın ilk italyaya gidişide iyi futbolcu olduğu için falan olmadı ,o sırada Öcalan italyada ortaya çıktı türkiye-italya ilişkileri gerildi ,türkiyede örtülü devlet destekli italyan mallarını boykot kampanyası başladı ,gel zaman git zaman italyanlar Öcalanı rusyaya postalayıp türkiyeyle ilişkileri yumuşatmak için bir atraksiyon yapmaya karar verdiler ,o zaman türklerin en düşkün olduğu şey futbol en sevilen futbolcu hakan şükür alalım bunu bir italyan takımına ilişkiler yavaş yavaş yumuşar dediler .O zamanın parası galatasaraya tam 20milyon dolar önerdiler ,hakan bey bana bonservis parasından5milyon dolar para vermezseniz gitmem dedi.
byzasz said:
walla anlatığın olayı ben hatırlayamadım, sen bunu fotomaçta falan okumuş olmayasın,
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

Her iki cip hadiseside görüldüğü üzere kritik maçlardan önce muhataplarına hayır deme şansı bırakmadan emrivaki yapmaktan ibaret.İşin en garip tarafı cip cip diye ağlarken türkiyenin en çok kazanan futbolcusuydu ,ondan fazla para alan olsa olsa hagi vardı bir tek

intere gitmeden öncede hagi tüm parasını garanti para alırken kendisi belli bir kısmını maç başına alıyor diye olay çıkarmıştı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:
hakan şükürün iki tane cip vakası var ilki türkiye avrupa şampiyonası elemelerinde gruptaki son maçta maçtan önce söylendiği kadarı ile soyunma odasında Haluk Ulusoydan cip istemiştir kendisi ,hehe diyip geçiştiren haluk ulusoy bu yüzden yıllarca cipler verilmedi diye basının diline malzeme olmuş en nihayetinde mercedes firmasının sponsorluğu ile badireden kurtulabilmiştir.
İkinci cip vakası uefa finalinde maçtan önce soyunma odasında fatih terimden karısının bmw cipini maçı kazanırsak bana verirmisin hoca diye istemiş ,fatih terim maçtan sonra sana cipi vermiyorum parasını vereceğim git kendine cip aldeyincede salya sümük basına koşup banane ben illa o cipi isterim diye terim aleyhine veryansın etmişti.
şimdi aklıma geldi ilave edeyim ,hakanın ilk italyaya gidişide iyi futbolcu olduğu için falan olmadı ,o sırada Öcalan italyada ortaya çıktı türkiye-italya ilişkileri gerildi ,türkiyede örtülü devlet destekli italyan mallarını boykot kampanyası başladı ,gel zaman git zaman italyanlar Öcalanı rusyaya postalayıp türkiyeyle ilişkileri yumuşatmak için bir atraksiyon yapmaya karar verdiler ,o zaman türklerin en düşkün olduğu şey futbol en sevilen futbolcu hakan şükür alalım bunu bir italyan takımına ilişkiler yavaş yavaş yumuşar dediler .O zamanın parası galatasaraya tam 20milyon dolar önerdiler ,hakan bey bana bonservis parasından5milyon dolar para vermezseniz gitmem dedi.
byzasz said:
walla anlatığın olayı ben hatırlayamadım, sen bunu fotomaçta falan okumuş olmayasın,

baştan sona yanlış bilgiler vermişsin

1. Avrupa kupasna giderken ulusoy söz vermiş, daha sonra hyundai markası ile anlaşılmış sponsor olarak, daha sonra futbolcular beğenmemiş range rover istemiş, hyundai sponsorluktan beğenmemeleri markaya zarar veriyor diye çekilmiş, en son kaynak yaratıp topçulara cip alnmıştı.o dönem basın açıklamlarını yapanlar sürekli konuşanlar kimmiş bir bak bakıştır istersen

2. sölediğin fatih terim olayının olduğu dediğin olayı ben ilk defa senden duyuyorum, hakan şükür hakkı olan dışında para yüzünden çirkef yapmyacak futbolculardan, bu çok belli izlenen bişey

3. hakan şükür italyaya 2. gidişinde sölediklerin oldu, öcalan olayı Bülent ecevit döneminde olan bir olay, hakan intere gittiğinde ortamı yumuşatmak için yapıldı, 20 mil dolar mı vedilr hakan şükür bana 5 mil vermzseniz ben gitmem mi dedi hahaha bu çok komik haa.. zaten adamlar hiç bonservis vermemek için davalık oldu galatasarayla dava sonunda uefa belirledi bonservis bedelini, sölediklerinin hhemen hemen hepsi asparagas.. bir aç bak istersen ..tıklamak feyz almak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

byzasz said:

2. sölediğin fatih terim olayının olduğu dediğin olayı ben ilk defa senden duyuyorum, hakan şükür hakkı olan dışında para yüzünden çirkef yapmyacak futbolculardan, bu çok belli izlenen bişey

hakan şükürü beğenebilirsin furbolcu olarak türkiyenin en efsane futbolcusu olarakta görebilirsin. fakat şurda saçma sapan şöyle vefalıydı, gs ye cebinden para verdi falan demeyin cidden komik oluyor.

burda bir çok kişi hatırlıyor intere nasıl gittiğini. haginin garanti parasını, ve üstüne fatih terim ile jip mevzunu . ilk defa duyduysan internette gazetelerin arşivlerini, bir çok yazarın olaylarla ilgili yorumlarını bulabilirsin.

emre okan gibi klübüne haber vermeye gerek görmeyerek avrupaya gitmiştir , kendi tercihidir , klübe bonservis kazandırmak gibi bir zorunluluğuda yoktur, sadece tercih meselesidir. örnek vermek gerekirse 5 senelik boş mukaveleye imza atan arda turanı gösterebiliriz.

ama devamlı hakan şükür böyle vefalıydı , cebinden klübe para verdi diye , para konularında her daim vukaatları olan bir adamı ben hatırlamıyorum o zaman böyle bir şey yoktur diye bambaşka biri gibi göstermeye çalışmayın lütfen burada.
Sosyal ağlarda paylaş

uzatamanın anlamı yok, ben yaşanmış şeyleri yazdım para verme olayı gerçektir, aksini bir tane gs li söyleyemez, yaşanmış bir durum hakan şüküre konunun sorulduğu röportajı dahi hatılıyorum, böle şeyler konuşulmaz deiğini dahai hatırlıyoruum,

interneten bakman gerekiyorsa milli takım konusuunda bu konuda başı çekenleri de görebilirsin araştırınca. hoşcakal
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:
MacLeod said:
örnek vermek gerekirse 5 senelik boş mukaveleye imza atan arda turanı gösterebiliriz.

Bu yazıyı ikinci kere yazmışsın da Emre'de Hakan'da Okan'da zamanında boş kontratlara imza atmıştır. Arda'da akıllanır 3-4 sene sonra.

bu forumda senin kadar provakatörünü görmedim..
Sosyal ağlarda paylaş

tabii hakanı karalamak için hepsini ben uyduruyorum ,avrupa şampiyonasına giderken Ulusoy söz vermiş ,peki nerde ne zaman vermiş?hakan bey grubun son maçında türkiyenin şampiyonaya gidip gitmeyeceğinin belli olacağı maç oynanmaya az bir zaman kala dediğim gibi ulusoya emrivaki yapmış gerisi ulusoyun bu cipleri nerden nasıl alsam da bu beladan sıyrılsam çırpınışı ,federasyon jeepleri alıp veremedi resmen ,dediğim gibi sponsorluk anlaşması yapılırken mercedesle bu jeeplerde bir şekilde kotarıldı
Buda fatih terim-hakan şükür cip gerginliğine ilişkin hemen bulduğum bir link
http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=79937
byzasz said:

Avrupa kupasna giderken ulusoy söz vermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
Smoke said:
MacLeod said:
örnek vermek gerekirse 5 senelik boş mukaveleye imza atan arda turanı gösterebiliriz.

Bu yazıyı ikinci kere yazmışsın da Emre'de Hakan'da Okan'da zamanında boş kontratlara imza atmıştır. Arda'da akıllanır 3-4 sene sonra.

bu forumda senin kadar provakatörünü görmedim..
Abi geçin artık Galatasaray ruhu falan bunları siz Emre'yi Okan'ı resmen kovdunuz olan olayları herkes biliyor.

Madem bu kadar Galatasaray ruhuna sahipsiz Bülent Korkmaz'ı kadro dışı bıraktınız ki o adam Uefa finalinde tek kolla oynamış her maç tekmeye kafasını sokmaktan çekinmemiş bir adamken.

Kimseye bok atmayın ilk önce kendi yanlışlarınıza bakın sonra konusun.

Ama doğru takımını para için satan fetullah evladı Hakan Şükür'ün heykelini dikin oynatılmayınca takımı örgütleyen,yönetimi eleştiren hocayı eleştiren Hakan Şükür'ün heykelini dikin siz.

Ama Emre hain Okan satıcı madem bu 2 adam böle neden Okan hala kadroda Emre istediniz 2 senedir.

Neden Bülent Korkmaz'ı 1 sene daha oynatıp Bülent'in şanına yakışır bir şübile yapmadınız sizin vefanız bu mu Galatasaray ruhunuz bu mu o zaman yazık ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...