Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız Bozuk Cıktı

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:
ülkücü kuürt
Düştüm mapus damlarına öğüt veren bol olur......
Herkesin bir dünya görüşü var saçmada olsa saygı duymalıyız..........
26 Mayıs 2008 Pazartesi

---------------

katillere saygı duyun

BEN DE BUNU QUOTE EDECEKTİM, YÜREĞİNE SAĞLIK

tÜM YORUMLAR İÇİN:

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=142497&interstitial=true
Sosyal ağlarda paylaş

said:
. eğer bir erkekle 1 kere beraber oldumu namus gider,kızda kadın olur. bunu herkes biliyor ama işine gelmediği için anlamıyor. Allah(c.c.) zinayı yasaklamıştır. nikahsız bir erkekle beraber olan bir kadın cehennem azabından kurtulamaz. tabi erkeklerde öle. ama kadın kesinlikle kurtulamaz. evlendiğin zaman başına böle bir şey gelmesini istemezsen akıllı olun ey kızlar....
Sosyal ağlarda paylaş

penth nerden buldu bunu, ne kadar bilimsel değeri var bilemiyorum ama;
said:
. eğer bir erkekle 1 kere beraber oldumu namus gider,kızda kadın olur. bunu herkes biliyor ama işine gelmediği için anlamıyor. Allah(c.c.) zinayı yasaklamıştır. nikahsız bir erkekle beraber olan bir kadın cehennem azabından kurtulamaz. tabi erkeklerde öle. ama kadın kesinlikle kurtulamaz. evlendiğin zaman başına böle bir şey gelmesini istemezsen akıllı olun ey kızlar....

işte insanı zorla dinden çıkaran uygulamalar.
cehennem azabıyla korkutmalar filan, "öcüüee!!" mantığıyla inandırmalar... ehe bi de hem kadınları hem erkekleri korkutmaya oynuyo ama kadın kesinlikle yanacak, kurtulamaz. nedense?¿
pipisi yok diye herhalde, ilginç.. meme sayılmıyo mu acaba eğer uzantı peşindeysek? hem iki tane var, daha da yukarıda duruyo filan. sayılmaz mı?

lol diycem izninizle, öyle cehenneme kurban olurum ben çok pardon ama... cayır cayır yanarım, canıma değer. sigaramı da yakarım alevinden hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

sen en basta yanicaksin
kendin cehennemliksin yetmiyo
bide coluk cocugun aklini karistiriyosun
bide abla dedik buyugumuz saydik
seni cira yapcaklar cira

Emaleth said:
penth nerden buldu bunu, ne kadar bilimsel değeri var bilemiyorum ama;
said:

işte insanı zorla dinden çıkaran uygulamalar.
cehennem azabıyla korkutmalar filan, "öcüüee!!" mantığıyla inandırmalar... ehe bi de hem kadınları hem erkekleri korkutmaya oynuyo ama kadın kesinlikle yanacak, kurtulamaz. nedense?¿
pipisi yok diye herhalde, ilginç.. meme sayılmıyo mu acaba eğer uzantı peşindeysek? hem iki tane var, daha da yukarıda duruyo filan. sayılmaz mı?

lol diycem izninizle, öyle cehenneme kurban olurum ben çok pardon ama... cayır cayır yanarım, canıma değer. sigaramı da yakarım alevinden hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
penth nerden buldu bunu, ne kadar bilimsel değeri var bilemiyorum ama

kendi adıma söyleyeyim, penth'in postaladığı yazı ile ilgili yorumumu yazdım ben. bunu şu din söyler, bunu söylemesi hatadır, bu yüzden bu din goblindir, hurafedir, safsatadır filan dediğimi, bu minvalde dinle dalga geçtiğimi hatırlamıyorum.
yanlış anlaşılmalara mahal verilmemesi için saygılarımla arz ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...