Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hemen oynanabilecek bir online oyun?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Hmm bakalım.
Elimde orjinal HL var.
Bir de bazı nadir serverlara girebildiğim Quake 3.
Modları kursam belki.
Ama sıkıldım FPS'den

UO'nun vur öldür kafa göz giriş öl olayı da sarmıyor.
AO hesap vardı bir aralar ama tekrar açtırmayı pek düşünmüyorum.

Belki Deus Ex tarzında bir dünya olsa zevkli olurdu dövüşmek.

Skill kas skill kas sonra sıkıl başka birşey oyna o karakterin heba olsun..

Hep aynı şey yapılmıycak
ya da sosyalleşebileceğin
en iyisi bedava oynanabilecek

bildiğiniz bir oyun var mı?

Vardır aslında beni sıkmıycak birşey..
Ama HL,Q3 - UO,SWG diye gittiğimiz için birçok oyun güme gidebiliyor.

Abandonware oyunları çekip denemek istiyorum ama kahrolası Win XP, 10 takla atmama rağmen oyunu çalıştırmıyor.

Bir de size danışıyım dedim.

Eğer uygun birşey bulamassam Morrowind'e geri dönmek zorunda kalıcam..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

- http://www.unrealwarfarex.com/redorchestra/
ut 2003 için ww2 modu. şahsen denedim, onayladım :D. rainbow six seviyesindeki gerçekçiliği ile piyasadaki 732651 ww2 oyunu arasından sıyrılıyor.

retail olarak rainbow six 3: raven shield tavsiye olunur. fps tercih etmediğin için bu iki sıradışı fpsyi tavsiye ediyorum sadece. daha bir aksiyon yüklü fps oyunları istersen şahsen deneyip onayladığım ut, ut2003, q3 modları tavsiye edebilirim.

- sitesi kapanmış olduğu için haberinden link vereceğim
link (biraz uzundu orjinal link :p)
morrowind için predatorlu mod. predator rpgsi böyle olurmuş demek. ayrıca http://www.rpgplanet.com/morrowind/modcontrols/mods.asp adresinde morrowind modları sergilenmiş, bi göz atmakta fayda var.

- http://www.ultima-unreal.de
unreal tournament (ut99) için skilli scrollu rpg modu. sadece singleplayer olacak. henüz çıkmadı ancak takip edilmeli.

neverwinter nights ın adını anmama bilmem gerek var mı? :)
prince of persia: sands of time gene bir kez oynanabilir olmasına rağmen kaliteli, tavsiye olunur. nfs: underground diyeceğim geliyor ancak fazla açılmış oluruz kaygısı ile demiyorum.

[Bu mesaj denderman tarafından 07 February 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 09 February 2004 15:13 tarihinde demiş ki:
lan bu denderman da hep güzel bişiler buluyor :D

Daha önce Unreal Fortress la gönlümü fetetmişti, şimdi de red orchestra :D

Bu arada UNF tutmadığı için adam pes etmiş , bitirmiş olayı :(

valla unf benim açımdan tuttu, 6 ay boyunca başka mp oyun oynamadığımdan biliyorum :D. şimdi gene dolu sunucu görsem gene dalarım tereddüt etmem. neyse zaten hasretimizi dindirmek için unreal fortress 2003 geliyor (yeni adıyla unf: evolution), ut 2003/2004 artık hangisine kısmetse onun için çıkacak :-P. üstelik unf gibi tfc den epey farklı değil, nerdeyse birebir tfc silah/ekipmanlarını kullanacağı için çok daha popüler olmasını bekliyorum (bkz. q3f, tabi bu iyi bişey mi kötü bişey mi zaman gösterecek). aha al işte bi unf lafı geçti gene destan yazmaya başladım, neyseki olayı zamanında farkedip konuyu daha fazla sapmaktan kurtardım :-).

ayrıca sanmıyorum ki ro senin dikkatinden kaçmış olsun, en fazla hatırlatabilmişimdir burada. ancak sen red orchestrayı ut2004 çıkınca gör demekten de alıkoyamıyorum kendimi. forumlarında adamlar öyle şeyler yapıcaz edicez diyolar ki yani şahsen "öh" diyorum her seferinde, gerisini hayal gücünüze bırakıyorum :D (ro kısmını kısa tutabildim helal bana).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...