Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fun.com Rezaleti

nuwanda

Öne çıkan mesajlar

oyuna dicek hicbiseyim yok gayet guzel betadan beri oynuorm.

ama funcom tam bir rezalet, hani soe den kotu olabilirler mi derken, o yolda ilerlemeye basladılar.

o kadar para ver git collector's edition al, ama oyuna gireme.

yetmiomus gibi adamların dediklerini yap, mail at, ama 1 gunden beri hicbir cevap alama.

nette okuyunca, bazı adamlara 20 dakkada cevap verildigini goruosnuz. ben dunden beri bosuna bekliyorum sanırım

hayır oyun iyi guzel, ama "fun.com" bu sekilde giderse hic de iyi olmaz, sozde gayet guzel bi launch yapacakken oyun zaten bu ce key olayının golgesinde kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden hak vermiyor değilim. Lan eşek kadar yazmışsın sitene bilmem hafta bir milyon kişi giriyor, yok betaya 10 milyon kişi başvurdu diye.

Madem beklentinin bu kadar büyük olduğunu biliyorsun ona göre ayarla işlerini.

Dediğin gibi key olayı baştan sakat, sırf onun yüzünden CE almadım, daha fazla stres olmak istemiyorum.

Hesabı olmayan foruma giremiyor bu inanılmaz.

Hangi çağdayız anlamadım, 600 küsur mb patch koyuyorsun ama resume özelliği yok, yerlerde sürünen indirme hızı da cabası.

Funcom'la alakası yok ama bir kazık da sendit attı bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
nedir ki problem kutudaki keyi mi kabul etmio?

collector's edition ların bilmem kac bin tanesindeki key i kabul etmio.

once aldıgınız yerle gorusun dediler, aral abuk subuk resimleri cekip mail atın gibisinden bi formul sundu. onu yaptım, once bi c/p mail geldi, ondan sonra gelen mail daha komikti, c/p olmamasına ragmen bu sorunla alakası yoktu

dha sonra mesajı degistirdiler [email protected] a mail atın keyinizi, degistircez dediler, bazı insanların keyleri 20 dakkada degisirken, bir o kadar insan dun geceden beri sacma sacma beklemekte. hani o kadar para alıolar o ce box icin, snra bi de yaptıkları gercekten sacma

pekaziz said:

Hesabı olmayan foruma giremiyor bu inanılmaz.

[email protected] dan mail geliyor, sorunlarınınz icin su linke tıklayın falan, o linklerin yarısı forum linki.

e benim sorunum zaten acc. acmak ile, bi de acc olmadan giremicegim forumdan nasıl yardım alıcam, onu gectim foruma girip official announcementları takip etmek yerine niye baska baska sitelerde aranayim ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz sakin aman kendini hırpalama sevgili pati kardeşim.Sana tek şey soracağım dün günlerden neydi bugün günlerden ne?Acaba attığın mailin mesai bittikten sonra atılmış olması ihtimali nedir ?
Hafta sonu olduğunuda göz önünde bulundurarak biraz sabır diyorum .
nuwanda said:
bir o kadar insan dun geceden beri sacma sacma beklemekte.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Hangi çağdayız anlamadım, 600 küsur mb patch koyuyorsun ama resume özelliği yok, yerlerde sürünen indirme hızı da cabası.

bunu anlamadım ben? patchlerken cancel edersen bıraktığın yerden devam ediyor ve ben çekerken dl hızımı en üst düzeyde kullanıyordu.ayrıca bu cd key sorunu okuduğum kadarıyla funcom kaynaklı değil bu cdkey sistemini oluşturan bir firmanın yediği nane,yanlış da biliyor olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:
Biraz sakin aman kendini hırpalama sevgili pati kardeşim.Sana tek şey soracağım dün günlerden neydi bugün günlerden ne?Acaba attığın mailin mesai bittikten sonra atılmış olması ihtimali nedir ?
Hafta sonu olduğunuda göz önünde bulundurarak biraz sabır diyorum .
nuwanda said:
bir o kadar insan dun geceden beri sacma sacma beklemekte.

bugun key alan cok kisi var =)

yoksa ben de adamlar haftasonu tatil yapıolardır deyip, oturcaktım, ama sinir bu bozuldu bi kere
Sosyal ağlarda paylaş

Apache said:
pekaziz said:

bunu anlamadım ben? patchlerken cancel edersen bıraktığın yerden devam ediyor ve ben çekerken dl hızımı en üst düzeyde kullanıyordu.ayrıca bu cd key sorunu okuduğum kadarıyla funcom kaynaklı değil bu cdkey sistemini oluşturan bir firmanın yediği nane,yanlış da biliyor olabilirim.

Eve saat 3 gibi geldim. 1 saat filan oyunu kurması sürdü. Ardından yamalara giriştim.

İlk olarak 70mblık çekildi, ardından 13 olan. En son 600mblık patchi indirmeye başladım. Yalnız hız 40-50 civarında diye klasik wow alışkanlığı, bilgisayarı baştan başlattım.

O da ne?

70mblık yamayı tekrar indiriyor. 2saattir aynı sorunla boğuşuyorum.

Ama az önce yamalara başlangıç için oyunlar menüsünden oyuna girişe tıklayarak değil de, klasördeki patch setupa tıkladım. 70i atladı, direk 13te tekrar. Bir de devam etme olayı ortasından da olmuyor. 13ün başından başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu farklı işletim sistemleri,farklı sürücüleri deneme amaçlı falan en az bir on kere kurdum bir kaçında patchleri kapatıp,tekrardan açma durumu oldu ve gördüğüm kadarıyla patchler wow veya uo daki gibi sabit değiller.yani öncekinde 350mb olarak çektiğin bir patch sonrakinde 50-50 olarakta gelebiliyor veya kapattıysan bir sonraki gelen patch ile birleştirip 65-50 gibide çekebiliyorsun,belki öyle bir duruma denk gelmişsindir.
Sosyal ağlarda paylaş

patchi baştan indirmiyor ama tamamen de kaldığı yerden devam etmiyor. bende de 70% civarındayken elektirik kesildi. tekrar oyunu açtığımda ise, 40% den falan devam etmeye başladı. böyle olması kötü oldu tabii. 200mb kadarını tekrar indirmek zorunda kaldım.

hız olayı da saat 1civarında iyiydi ancak 3gibi falan azaldı. galiba o saatlerde dl edenlerin sayısı arttı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...