Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005 şamp.ligi finali Türkiyede

Eeht

Öne çıkan mesajlar

Olimpiyat stadının iki yanın ruzgarlık gericekler fakat ruzgarların durmasını bekliolar allah buyuk bir gun durur insallah...
Ve yollar yerlesim imkanlarının ayarlanmasıda su anki projeye gore 2005 ocakına kadar bitmiş olacakmıs ama unutmayalım burası TURKİYE...:)
Bu arada hiçbir arkadasın gsnin olimpiyat stadında olmasına kızcagını sanmıyorum yani 2000 taraftarla kimi korkutabilirlerki...
Bu arada gs yi tekrar ust sıraları zorlarken gormek istiyorum nede olsa gs olmadan cekişme fazla olmuyor...
Fbyi saymıyorum onlar once takım olsunlar onlar ole bir camia ki ARJANTİNİN 10 num. futbol hayatını bitirip duya futboluna EN BUYUK kazıgı atmıslardır...
Sosyal ağlarda paylaş

banada öyle geliyor, Habitat 96 da harikaydı, buda öyle olacaktır, hatta bunlar gecekondular az görünsün diye ağaç dikeceklerdir söylemedi deme sonra :)

yol yapıyorlardı GS için sözde, ama o inşaat işi sonbahardan sonra yalan olmuştu şimdi dike dike yapacaklardır.
Bu arada GS tahminen 2 - 3 sezon daha olimpiyatta kalacaktır. Seneye mali olarak yara saracaklar, sonra stad yapılacak ohoo yani iyi oldu bizim için gidip gelirken çile çekmeyiz, birde otoparkı adam gibi düzenlesinler tamamdır[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...