Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Trek (2009)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

ya Türkiye'ye nasıl getirecekler acaba?

"Uzay Yolu" derler allah bilir.. millet önyargıdan gitmez :)

Ama şaka maka Jonathan Archer'lı Enterprise'ın son bölümünü izlediğimden beri ilk defa yeni Star Trek materyali izlemek heycanlı olucak.

Daha Star Trek: First Contact'in trailerını bi filmden önce sinemada izlediğimi ve delirdiğimi hatırlıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:
nemesis first contact insurrection falan gibi

Kaldı ki bu yukarda saydığım hiçbir film İstanbul'da gösterime girmemişti bile..

Abi ben First Contact ı gayet sinemada izlediğimi hatırlıyorum babamla, yanlış hatırlıyor olma ihtimalin var mıdır? Bacak kadar velettim gerçi, ama aklımda yanlış kalmadıysa Capitol de izlemiştik hatta o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kucukken eski seri Star Trek'i izlerdim, severdimde. Ama ne zaman modern seriye gectiler o zaman biraktim. Hic sevemedim o seri Star Trek'i.

Fakat J.J. yapmis abicim. Harika duruyor, bayildim. Hele son trailer beni benden aldi. Icinde de Eric Bana, Simon Pegg gibi sevdigim adamlar mevcut. Harika harika.

Bu sene blockbuster filmlerde bos yok. Terminator: Salvation, Star Trek, Transformers: Revenge of the Fallen, X-Men Origins: Wolverine, HP: Half-Blood Prince falan hepsi sahane duruyor.

Umarim hepsi IMAX'te gosterime girerde doya doya izlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen lathspell'in dedigi gibi. son donemdekileri izlemedim bile ama hakikaten bu biraz heyecanlandiriyor.

turkiyeye her filmde oldugu gibi bombok gelir. salak bir isim, buyuk sehirler haric her yerde turkce dublajli olarak izletirler insanlara. ulan holywood studyolari versin bir ultimatom "bizden cikan filmler kesinlikle dublajlanamaz" diye ne sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...